vardo reikšmė

įkasti

Manosapnai.lt

Šis sapnas žada ligas ir nesėkmes. Taip pat perspėja, kad nemestumėte to darbo, kurį pradėjote ir kuriam paaukojote daug jėgų. Jeigu sapnuojate, kad jums įkando šuo, vadinasi, jūsų priešai nesnaudžia. Jeigu jums įkando kažkoks vabzdys, tai turite daug priešų, kurie jums pavydi. Kirmino įkandimas - saugokitės, turite pavyduolių priešų. Sapne matyti Žmogaus įkandimo žymes reiškia, kad nenorėdami kažką įskaudinsite. Jeigu sapne regite, kad įkandimo vieta kraujuoja, vadinasi, nukentėsite nuo savo giminaičių. Kam nors įkąsti - visuomenėje užimsite garbingą vietą.

Sapnininkastau.lt

Įkąsti – Šis sapnas žada ligas ir nesėkmes. Taip pat perspėja, kad nemestumėte to darbo, kurį pradėjote ir kuriam paaukojote daug jėgų. Taip pat gali reikšti, jog toje vietoje prasidėjo uždegiminis procesas;

Sapnuoti.lt

Sapnuoti kandimą reiškia atkaklumą, o taip pat ir užsispyrimą. Jei sapnuojate, kad jums įkando šuo, būkite atsargus: gerai laikykitės ir venkite vienumos, kuri gresia. Turėtumėte būti ryžtingesnis. O jei esate tas, kuris kanda, vadinas, laukia meilė be atsako.