vardo reikšmė

Šautuvas

Manosapnai.lt

Sapnuoti šautuvą - blogas ženklas - šeimoje kils nesusipratimai, gresia nerimas dėl vaikų ir jų auklėjimo; šautuvą nešioti sapne - pavojus; jeigu sapne iššovėte iš dvivamzdžio - laukia chaosas darbe ir asmeniniame gyvenime, tačiau jus išgelbės santūrumas ir nepriekaištingos manieros; jeigu sapnuojate grūstuvą vamzdžiui valyti - piktadarystė, kuri jus ypač nuliūdins; sulūžęs vamzdžio grūstuvas - išsisskyrimas, paliks mylimieji.

Sapnininkastau.lt

pavojus. Panašios reikšmes Mašinos juodos, karštos, pro jas vaikščioti Šautuvas važiuoti dviračiu Šulinys Jis peša galvą Juodos varnos Žmogžudys, su juo grumtis Dvikova Laukiniai žmonės Dvasia Gluosnis Sienomis vaikščioti Malkius Ėdžios Pavalkai Šakutės Išvažiavimas Tvanas Išvažiavimas Dvikova .

Sapnuoti.lt

Pavojus.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti šautuvą - blogas ženklas - šeimoje kils nesusipratimai, gresia nerimas dėl vaikų ir jų auklėjimo;šautuvą nešioti sapne - pavojus;jeigu sapne iššovėte iš dvivamzdžio - laukia chaosas darbe ir asmeniniame gyvenime, tačiau Jus išgelbės santūrumas ir nepriekaištingos manieros;jeigu sapnuojate grūstuvą vamzdžiui valyti - piktadarystė, kuri jus ypač nuliūdins;sulūžęs vamzdžio grūstuvas - išsisskyrimas, paliks mylimieji. jeigu girdėti šaudant - greitai išgirsite blogą naujieną jeigu turėti - būkite atidesni ir atsargesni darbe. jeigu dovanotas - išbandymas klasta. jeigu pirkti - netinkamas būdas ir laikas išgarsėti. jeigu moteriai - karštakošis gerbėjas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Šautuvas – Sapnuoti šautuvą – blogas ženklas – šeimoje kils nesusipratimai, gresia nerimas dėl vaikų ir jų auklėjimo; šautuvą nešioti sapne – pavojus; jeigu sapne iššovėte iš dvivamzdžio – laukia chaosas darbe ir asmeniniame gyvenime, tačiau Jus išgelbės santūrumas ir nepriekaištingos manieros; jeigu sapnuojate grūstuvą vamzdžiui valyti – piktadarystė, kuri jus ypač nuliūdins; sulūžęs vamzdžio grūstuvas – išsisskyrimas, paliks mylimieji.

Sapnai.eu

Dailus – įsimylėsi; šauti iš jo – pvogimas; nešiotis jį – pavojai.

Sapnininkas.com

Kaip ir visi šaunamieji ginklai, šautuvas sapne rodo polinkį į agresyvumą. Klasikinė psichoanalizė ginklus laiko seksualumo simboliais. Dažnai taip ir atsitinka. Tačiau šaunamieji ginklai sapne gali būti ir visagalybės išraiška.