vardo reikšmė

Šokimas

Manosapnai.lt

Šokti į vandenį - nori tave apgauti; per griovį - apmokėsi skolas; su gražia panele ar švankiu ponu - esi linkęs ar linkusi pavydėti.

Sapnininkastau.lt

Šokti į vandenį – nori tave apgauti. Per griovį – apmokėsi skolas. Su gražia panele ar švankiu ponu – esi linkęs ar linkusi pavydėti. Panašios reikšmes Fokstrotas Baletas Erotinė programa Ežeras Griovys Baseinas Gedimai Brasta Gondola Gondola Husaras Duobė Bangos Diskoteka Čigonas Balius Bulius Eketė Atspaudas Aspirinas .

Sapnuoti.lt

Šokti į vandenį - nori tave apgautiPer griovį - apmokėsi skolasSu gražia panele ar švankiu ponu - esi linkęs ar linkusi pavydėti.

Sapnininkas2.lt

Šokti į vandenį - nori tave apgauti;per griovį - apmokėsi skolas;su gražia panele ar švankiu ponu - esi linkęs ar linkusi pavydėti. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Šokimas – Šokti į vandenį – nori tave apgauti; per griovį – apmokėsi skolas; su gražia panele ar švankiu ponu – esi linkęs ar linkusi pavydėti.

Sapnai.eu

Šokti į vandenį – nori tave apgauti; per griovį – apmokėsi skolas; su gražia panele ar švankiu ponu – esi linkęs ar linkusi pavydėti.