vardo reikšmė

Šventasis

Manosapnai.lt

Šventąjį matyti arba su juo kalbėti - atsikelsi per rūpesčius iš vargų; šventuoju pačiam būti - saugokis išdidumo, kad per jį nenukentėtum; šventuosius giedant girdėti - didelį nesusipratimą savųjų tarpe.

Sapnininkastau.lt

Šventąjį matyti arba su juo kalbėti – atsikelsi per rūpesčius iš vargų. Šventuoju pačiam būti – saugokis išdidumo, kad per jį nenukentėtum. Šventuosius giedant girdėti – didelį nesusipratimą savųjų tarpe. Panašios reikšmes Šventasis Baletas Choras Dvasia Coca cola Bėgimas .

Sapnuoti.lt

Šventąjį matyti arba su juo kalbėti - atsikelsi per rūpesčius iš vargųŠventuoju pačiam būti - saugokis išdidumo, kad per jį nenukentėtumŠventuosius giedant girdėti - didelį nesusipratimą savųjų tarpe.

Sapnininkas2.lt

Šventąjį matyti arba su juo kalbėti - atsikelsi per rūpesčius iš vargų;šventuoju pačiam būti - saugokis išdidumo, kad per jį nenukentėtum;šventuosius giedant girdėti - didelį nesusipratimą savųjų tarpe. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Šventasis – Šventąjį matyti arba su juo kalbėti – atsikelsi per rūpesčius iš vargų; šventuoju pačiam būti – saugokis išdidumo, kad per jį nenukentėtum; šventuosius giedant girdėti – didelį nesusipratimą savųjų tarpe.

Sapnai.eu

Šventąjį matyti arba su juo kalbėti – atsikelsi per rūpesčius iš vargų; šventuoju pačiam būti – saugokis išdidumo, kad per jį nenukentėtum; šventuosius giedant girdėti – didelį nesusipratimą savųjų tarpe.