vardo reikšmė

ašaros

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad verkiate, - greitu laiku laukia nelaimė. Jeigu sapne matote verkiančius žmones, tai jūsų liūdesys sujaudins aplinkinius. Jeigu mergina sapnuoja, kad verkia dėl mylimojo, vadinasi, jų meilė yra tyra. Sapne regėti motinos ašaras reiškia, kad jūs esate apsaugotas nuo blogio. Jeigu sapnuojate, kad verkia vaikas, jūsų laukia malonūs rūpesčiai

Sapnininkastau.lt

tave apkalba pažįstami žmonės. Panašios reikšmes Varnėnai Badymas Ragus turėti Replės Sidabras Žuvį valgyti Asilas nusidilginti Dūmai Gaištančiusmatyti Jį pamesti Lubos griuvančios Sienomis vaikščioti Vystyklus džiauti Barščius valgyti Pačiam įnamiu būti Paršas Nušovimas jei Tave kas bado Nuteisti ką nors .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti ašaras yra teigiamas ženklas - laukia džiaugsmas, sėkmėKitam sapne šluostyti ašaras - išsiskyrimas su mylimu žmogumiJuoktis sapne iš verkiančio - neišskiriama draugystė.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti ašaras yra teigiamas ženklas: laukia džiaugsmas, sėkmė;kitam sapne šluostyti ašaras - išsiskyrimas su mylimu žmogumi;juoktis sapne iš verkiančio - neišskiriama draugystė;sapne regėti motinos ašaras - reiškia, kad Jūs esate apsaugotas nuo blogio;jeigu sapnuojate, kad verkia vaikas - Jūsų laukia malonūs rūpesčiai.Ašaros - ramybė Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ašaros – Sapnuoti ašaras yra teigiamas ženklas: laukia džiaugsmas, sėkmė; kitam sapne šluostyti ašaras – išsiskyrimas su mylimu žmogumi; juoktis sapne iš verkiančio – neišskiriama draugystė.

Sapnai.eu

Sapnuoti ašaras yra teigiamas ženklas: laukia džiaugsmas, sėkmė; kitam sapne šluostyti ašaras – išsiskyrimas su mylimu žmogumi; juoktis sapne iš verkiančio – neišskiriama draugystė.