vardo reikšmė

liūtas

Manosapnai.lt

Liūtas - naujas verslas, kuris bus sėkmingas. Bėgiojantis liūtas - pamišimo ženklas. Miegantis - laimė šeimoje. Mielas - geri draugai. Jeigu sapnuojate, kad prisijaukinote liūtą, vadinasi, sėkmingai sutvarkysite visus reikalus. Jeigu sapnuojate, kad jojate ant liūto, vadinasi, parodysite drąsą ir atkaklumą nugalėdami sunkumus. Jeigu sapne regite liūtą narve, - sėkmė priklauso nuo jūsų sugebėjimų. Teks išsiskirti su priešiškai nusiteikusiais žmonėmis. Jeigu sapnuojate prieš save liūto galvą su prašieptais nasrais, vadinasi, neturėsite valdžios. Liūto vejamam būti - turto praradimas. Su liūtu sapne grumtis - esate stiprus ir sveikas. Nugalėti liūtą - priešų smūgiai. Nukauti jį - įgysite galios. Sapne ginti vaikus nuo liūto - nenumatyti rūpesčiai arba netikėti dalykiniai įsipareigojimai. Jeigu sapne mergina mato ant savo naujų drabužių lopą, tai susidurs su nemalonumais tada, kai jai atrodys, kad tai pats laimingiausias laikas. Jeigu ji sapne bando paslėpti lopą, vadinasi, nuslėps nuo mylimojo nemalonų savo charakterio bruožą. Jeigu sapne kiti vaikšto su sulopytais drabužiais, - artinasi skurdas ir vargas. Jeigu mergina sapne lopo drabužius, tai gaus darbą, kuris jai bus nemielas. Jeigu moteris lopo vyro drabužius, tai švelnius ir tvirtus santykius šeimoje aptemdys skurdas.

Sapnininkastau.lt

garbė ir aukšta vieta. Panašios reikšmes Antpečiai Išeiginiai rūbai Karališka karūna Knyga Liūtas Bučiuoti tėvus Ūsai dideli Vainikas rūtų ar laurų, jį dėvėti Žili plaukai Išganyti kitą ar save Jazminus skinti Jojant matyti Nosis didelė Šokant paslysti ir nugriūti Universitetą lankyti Karolius dovanoti ar gauti dovanų Antakiai Fejerverkas Universitetas Fontanas .

Sapnuoti.lt

Girdėti jį bliaunant - pavojusJo vejamam būti - turto netekimasNukauti jį - įgyti galiosNarve - įveiktas priešas.

Sapnininkas2.lt

Girdėti jį bliaunant - pavojus;jo vejamam būti - turto netekimas;nukauti jį - įgyti galios;narve - įveiktas priešas. jeigu nukauti jį - įgysi galios. jeigu girdėti jį riaumojant - pavojus. jeigu ramiai sedintį ar gulintį matyti - paaukštinimas, aukštas apdovanojimas, pagerbimas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Liūtas – Girdėti jį bliaunant – pavojus; jo vejamam būti – turto netekimas; nukauti jį – įgyti galios; narve – įveiktas priešas.

Sapnai.eu

Girdėti jį bliaunant – pavojus; jo vejamam būti – turto netekimas; nukauti jį – įgyti galios; narve – įveiktas priešas.

Sapnininkas.com

Liūto simbolis sapne yra įvairialypis. Būdamas žvėrių karalius, jis, kaip ir pasakose ar heraldikoje, gali būti valdžios simbolis ir įkūnyti fizinę jėgą. Tačiau liūtas gali reikšti ir kūrybines dvasios jėgas bei kūrybiškumą. Galiausiai tai gali būti agresijos ir nesutramdomumo įvaizdis. Atitinkama reikšmė aiškėja iš sapno konteksto.