vardo reikšmė

nėštumas

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate nėščią moterį reiškia gerą žinią. Jei esate moteris ir sapnuojate, kad esate nėščia, reiškia, kad turėsite daug vaikų.

Sapnininkastau.lt

Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru. Taip gali reikšti, kad turėsite daug vaikų. Jeigu moteris iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimą. Merginai regėti šį sapną – gėda ir nedraugų išpuoliai. Matyti kitą moterį nėščią – neišvengsite sunkumų. Nėštumas gali reikšti ir naują gyvenimą, kupiną vilčių, ir kelionę. Panašios reikšmes Amoniakas Chiromantija Įkąsti Antilopė Eglynas Gėda Gydytojas Būrimas Gipsas Erekcija Belaisviai Įžeidimas Juoktis Daigstyti Briliantas Batai Gobelenas Grobuonis Gyventojas Bilietas .

Sapnuoti.lt

Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyruTaip gali reikšti, kad turėsite daug vaikųJeigu moteris iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimąMerginai regėti šį sapną - gėda ir nedraugų išpuoliaiMatyti kitą moterį nėščią - neišvengsite sunkumųNėštumas gali reikšti ir naują gyvenimą, kupiną vilčių, ir kelionę.

Sapnininkas2.lt

Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru, dažniausiai toks sapnas rodo nesutarimus tarp mylimųjų;Jeigu moteris Iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimą;Merginai regėti šį sapną - gėda ir nedraugų išpuoliai, apkalbos;Nėščią žmoną turėti sapne - didelę garbė, pagarba;Nėščią seną bobą matyti arba su ja kalbėti - saugokis didelių ir sunkių vargų;Gražią merginą nėščią matyti - didelį džiaugsmą;Šiaip matyti sapne nėščiąją - neišvengsite sunkumų, iš tikrųjų toks sapnas simbolizuoja nesklandumus, nemalonumus;Tačiau nėštumas t.p - gali visiškai atvirkščiai simbolizuoti ir naują gyvenimą, permainas gyvenime, viltis, ar net įdomią kelionę. jeigu merginai - gėda jeigu moteriai - laimingas gyvenimas su savo vyru Nėštumas - praturtėjimas, ypač po sėkmingų vedybų, neišsipildžiusi svajonė išvykti į kelionę. jeigu daug nėščių moterų - kažkas slapta rūpinasi jūsų ateitimi. jeigu nėščias vyras - dviguba nauda. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Nėštumas – Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru; Jeigu moteris Iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas prognozuoja sėkmingą gimdymą ir greitą jėgų atgavimą; Merginai regėti šį sapną – gėda ir nedraugų išpuoliai; Matyti kitą moterį nėščią – neišvengsite sunkumų; Nėštumas gali reiškti ir naują gyvenimą, kupiną vilčių, ir kelionę.

Sapnininkas.com

Toks sapno vaizdinys gali iš tikrųjų reikšti nėštumą arba troškimą turėti vaikų. Tačiau dažnai jis yra susijęs ir su nauja asmenybės orientacija. Prasideda kitas gyvenimo tarpsnis su naujais uždaviniais, interesais, jausmais ir troškimais.