vardo reikšmė

uniforma

Manosapnai.lt

Sapne matyti uniformą reiškia - kad jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones; ssapne matyti žmones, vilkinčius kokiomis nors uniformomis - nemalonumai valdiškose įstaigose, galimi ir nesutarimai su draugais; sapnuoti artimą žmogų, vilkintį uniforma - išsiskyrimas; jeigu mergina sapnuoja, kad yra apsivilkusi mokykline uniforma - nuoširdi draugystė; jeigu sapne nenorit vilktis mokyklinės uniformos - nemalonumai arba apkalbos; sapne regėti žmogų, vilkintį policininko uniforma - įtakingas pažįstamas.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad vilkite uniformą, yra šlovės ir pagarbos ženklas. Tačiau jei sapnuojate, kad uniformą vilki svetimas žmogus, reiškia, kad gyvenimą pragyvensite paprastai, ramiai, be likimo staigių posūkių.

Sapnininkas2.lt

Sapne matyti uniformą reiškia - kad Jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones;sSapne matyti žmones, vilkinčius kokiomis nors uniformomis - nemalonumai valdiškose įstaigose, galimi ir nesutarimai su draugais;sapnuoti artimą žmogų, vilkintį uniforma - išsiskyrimas;jeigu mergina sapnuoja, kad yra apsivilkusi mokykline uniforma - nuoširdi draugystė;jeigu sapne nenorit vilktis mokyklinės uniformos - nemalonumai arba apkalbos;sapne regėti žmogų, vilkintį policininko uniforma - įtakingas pažįstamas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Uniforma – Sapne matyti uniformą reiškia – kad Jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones; sSapne matyti žmones, vilkinčius kokiomis nors uniformomis – nemalonumai valdiškose įstaigose, galimi ir nesutarimai su draugais; sapnuoti artimą žmogų, vilkintį uniforma – išsiskyrimas; jeigu mergina sapnuoja, kad yra apsivilkusi mokykline uniforma – nuoširdi draugystė; jeigu sapne nenorit vilktis mokyklinės uniformos – nemalonumai arba apkalbos; sapne regėti žmogų, vilkintį policininko uniforma – įtakingas pažįstamas.

Sapnai.eu

Sapne matyti uniformą reiškia – kad Jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones;

Sapnininkas.com

Sapno kalba uniformos paprastai reiškia ne tik siekimą įtvirtinti savo asmenybę bei įgyti pripažinimą, bet ir garbės bei valdžios troškimą. Šis vaizdinys gali atspindėti ir pernelyg didelį prisitaikėliškumą arba įtikėjimą autoritetais.