vardo reikšmė

veidas

Manosapnai.lt

Apskritai, sapnuoti kieno nors veidą reiškia meilę. ]ei veidas yra gražus, patrauklus, reiškia, kad sapnuojančiojo laukia džiaugsmas ir laimė. Jei veidas yra negražus, deformuotas, reiškia, kad sapnuojančiojo laukia nemaloni žinia. Būkite tvirtas. Jei veidas yra išblyškęs, reiškia meilę be atsako.

Sapnininkastau.lt

daug palaimos tavo gyvenime. Panašios reikšmes Skrynia pilna Animacinis filmas Pamoka Veidas gražus Džiaugsmas Veidas negražus Atsarginis Įdubimas Genys Gitara Gerklė Bloknotas Bankas Giminės Darbštumas Iškilti aukštai ir skraidyti padangėse Sunkiai į kalną lipti ir neįlipti Marmuras Mėnulis Plūgas, juo arti .

Sapnuoti.lt

Regėti savo veidą veidrodyje - negalavimasIšblyškus - ligaBjaurus - rūpesčiaiPrausti jį - pasigailėsi ką padareRegėti savo veidą vandenyj - ilgas gyvenimas, garbė.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti aplink save laimingus veidus - geras ženklas;jeigu veidai pikti - gresia pavojus;jeigu sapnuojate puikų veidą, - nesibaimindami galite dalyvauti pasilinksminimuose;jeigu sapne regite negražų, piktą veidą, - laukite nepageidaujamų įvykių;sapnuoti kreivą veidą - nelaiminga pažintis;bjaurus - rūpesčiai;negraži veido spalva - nusivylimas;sapne regėti sužalotą veidą - vargai;išblyškęs - liga;nepažįstamojo veidas - sapne pranašauja naują pažintį, o daug veidų - susirinkimą ar pasipiktinimą;viršininko ar kokio valdininko veidą sapnuoti - turėsite netikėtų išlaidų ar tiesiog gresia baudos;savo veidą sapne veidrodyje matyti - dažniausiai netikėtos žinios apie šeimos pagausėjimą, tačiau gali reikšti ir sveikatos sutrikimus;sapne regėti veidą vandenyje - ilgas ir garbingas gyvenimas, tai puikus sapnas, pranašaujantis tik gera;prausti sapne veidą - gailėsitės dėl to, ką padarėte;veidą sapne pudruoti moterims - geras ženklas, vyrams - blogas.Veidas - sėkmė, sveikata Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Veidas – Regėti savo veidą veidrodyje – negalavimas; išblyškus – liga; bjaurus – rūpesčiai; prausti jį – pasigailėsi ką padare; regėti savo veidą vandenyj – ilgas gyvenimas, garbė.

Sapnai.eu

Regėti savo veidą veidrodyje – negalavimas; išblyškus – liga; bjaurus – rūpesčiai; prausti jį – pasigailėsi ką padare; regėti savo veidą vandenyj – ilgas gyvenimas, garbė.

Sapnininkas.com

Veido išraiška gali atspindėti dvasios būseną, tačiau ją galima suprasti ir kaip kaukę. Tada ji rodo kitų ar savęs apgaudinėjimą.