vardo reikšmė

invalidas

Manosapnai.lt

Jei sapne matote invalidą, stebėkite savo partnerį. Jis gali suklupti, jei laiku nesuteiksite paramos. Šis sapnas perspėja, kad jūsų partneris nėra toks stiprus, kaip jūs norėtumėte. Jeigu sapnuojate žmogų invalido vežimėlyje, laukite bado ir katastrofų, kurių metu jūs padėsite žmonėms. Jeigu sapnuojate, kad esate tarp invalidų, gresia nemalonumai. Jei sapnuojate, kad pats esate invalidas, - reikalai greitai pagerės.

Sapnininkastau.lt

Regėti sapne – saugokis bėdos. Invalidu pačiam sapne būti – nusimato nemalonus įvykis, susitikimas, nuotykis. Panašios reikšmes Invalidas .

Sapnuoti.lt

Regėti sapne - saugokis bėdosInvalidu pačiam sapne būti - nusimato nemalonus įvykis, susitikimas, nuotykis.

Sapnininkas2.lt

Jei sapne matote invalidą - stebėkite savo partnerį ar tiesiog draugą, jis gali suklupti, jei laiku nesuteiksite paramos, šis sapnas perspėja, kad Jūsų partneris nėra toks stiprus, kaip Jūs norėtumėte;jeigu sapnuojate žmogų invalido vežimėlyje - laukite bado ir katastrofų, kurių metu Jūs padėsite žmonėms;jeigu sapnuojate, kad esate tarp invalidų, gresia nemalonumai;jei sapnuojate, kad pats esate invalidas - reikalai greitai pagerės tačiau gali reikšti ir kad nusimato nemalonus įvykis, susitikimas, nuotykis. jeigu matyti jį - neturite bijoti to, kuris šiuo momentu yra šalia jūsų jeigu padėti jam - didžiadvasiškumo ir altruizmo ženklas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Invalidas – Regėti sapne – saugokis bėdos; invalidu pačiam saapne būti – nusimato nemalonus įvykis, susitikimas, nuotykis.

Sapnai.eu

Regėti sapne – saugokis bėdos; invalidu pačiam saapne būti – nusimato nemalonus įvykis, susitikimas, nuotykis.

Sapnininkas.com

Kūno negalios sapne rodo menkavertiškumo jausmą, nepasitikėjimą savimi ir gyvenimo baimę. Ypač jei sapnuojantysis kremtasi, kad dėl luošumo jo galimybės veikti yra ribotos arba jis dėl to patenka į pavojų.