vardo reikšmė

balsas

Manosapnai.lt

Girdėti malonų balsą - geros naujienos; labai aiškų girdėti - nauda; o šiaip gyvūnų ar paukščių - reiškia apkalbas ir šmeižtą; balandžių burkavimą - meilė; gegutės kukavimas - didelis džiaugsmas ir geri pasisekimai.

Sapnininkastau.lt

Malonūs, ramūs balsai – susitaikymas, santarvė. Grubus, užkimęs balsas – nemalonumai. Verksmingas balsas perspėja, kad reikia susimąstyti, ar neketinate nuskriausti artimą žmogų. Labai aiškų girdėti – nauda. Motinai sapnuoti, jog girdi savo kūdikio balsą, ruoštis liūdniems įvykiams. Sapne girdėti įspėjantį balsą reiškia, jog artėja nesėkmės. Jeigu Jūs pažinote balsą, tai išbandymai gali būti labai rimti. Dievo balsas – dvasinis pakilimas, pagarba ir pripažinimas. Žąsies gagenimą girdėti – šmeižtas. Balandžių burkavimą – meilė. Gegutės kukavimas – didelis džiaugsmas ir geri pasisekimai;Gaidžio giedojimą – apkalbos. Panašios reikšmes Balsas Bamba Butelis tuščias Lapai Skraidymas Bučinys Bandža Cigaras Geltona (spalva) Išvyti Išvyti Giedojimas Gilės Balius Jūra Dešra .

Sapnuoti.lt

Malonūs, ramūs balsai - susitaikymas, santarvėGrubus, užkimęs balsas - nemalonumaiVerksmingas balsas perspėja, kad reikia susimąstyti, ar neketinate nuskriausti artimą žmogųLabai aiškų girdėti - naudaMotinai sapnuoti, jog girdi savo kūdikio balsą, ruoštis liūdniems įvykiamsSapne girdėti įspėjantį balsą reiškia, jog artėja nesėkmės Jeigu Jūs pažinote balsą, tai išbandymai gali būti labai rimtiDievo balsas - dvasinis pakilimas, pagarba ir pripažinimasŽąsies gagenimą girdėti - šmeižtasBalandžių burkavimą - meilėGegutės kukavimas - didelis džiaugsmas ir geri pasisekimaiGaidžio giedojimą - apkalbos.

Sapnininkas2.lt

Girdėti malonų balsą - geros naujienos;labai aiškų girdėti - nauda;o šiaip gyvūnų ar paukščių - reiškia apkalbas ir šmeižtą;balandžių burkavimą - meilė;gegutės kukavimas - didelis džiaugsmas ir geri pasisekimai. jeigu aiškus - nauda jeigu girdėti - dar turite vilties jeigu žąsies - šmeižtas jeigu gaidžio - apkalbos jeigu malonus - naujiena Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Balsas – Girdėti malonų balsą – geros naujienos; Labai aiškų girdėti – nauda; O šiaip gyvūnų ar paukščių – reiškia apkalbas ir šmeižtą; Balandžių burkavimą – meilė; Gegutės kukavimas – didelis džiaugsmas ir geri pasisekimai.

Sapnai.eu

Girdėti malonų balsą – geros naujienos; labai aiškų girdėti – nauda; o šiaip gyvūnų ar paukščių – reiškia apkalbas ir šmeižtą; balandžių burkavimą – meilė; gegutės kukavimas – didelis džiaugsmas ir geri pasisekimai.