vardo reikšmė

Vestuvės

Manosapnai.lt

Sapne regėti vestuves reiškia, kad greitai rasite išeitį iš keblios padėties. Sapne vestuvėse regėti daug žmonių - išgąstis. Regėti linksmas vestuves, bet jose nedalyvauti, reiškia gėdą ir sumišimą. Jei šokate vestuvėse, - pasisaugokite apkalbų. Sapne regėti vestuvininkus prie altoriaus reiškia blogas naujienas arba barnius su artimais žmonėmis. Sapnuoti savo vaikų vestuves - geras ženklas -būsite visų gerbiami ir mylimi. Pačiam vestuves kelti - prarasite draugą. Vestuvių muziką girdėti - turėsite išlaidų ar neišvengsite liūdesio. Jeigu mergina sapne priėmė pasiūlymą tuoktis, vadinasi, ji paklausys kitų nuomonės, o pažadai jos neapvils. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos vedyboms nepritaria tėvai, - sužadėtuvės neįvyks. Jeigu ji sapne mato, kad jos mylimasis veda kitą, - nerimas ir baimė. Jeigu mergina sapnuoja slaptas vedybas, vadinasi, ji sužinos apie mylimojo neigiamus charakterio bruožus. Galbūt net su juo išsiskirs. Jeigu moteris regi kažkieno vestuves, kuriose žmonės apsivilkę gedulo drabužiais, vadinasi, ji nulius dėl nelaimingo savo draugės arba giminaitės likimo. Jeigu jauna moteris regi savo vestuves ir ką nors, apsivilkusį gedulo drabužiais, - jos šeimyninis gyvenimas nebus laimingas. Jeigu sapnuojate savo draugės vestuves, - maloni kelionė gali neįvykti dėl nemalonių siurprizų. Vesti sapne paleistuvę - neturėsite vaikų. Nevedusiam sapnuoti, kad jis jau vedęs - blogas ženklas. Sapne vesti savo žmoną ar tekėti už savo vyro -liga ir liūdesys.

Lemtis.net

Sapnuoti vestuvininkus tamsiais drabužiais - ištiks nelaimė, gal net nuotaką ir jaunikį.

Sapnininkastau.lt

būsi laidotuvėse. Panašios reikšmes Mėšlą valyti ar vežti Žmonės juodai apsirengę Žemė Apmatavimas .

Sapnuoti.lt

Būti jose - nevedusiems arti vedybos ar tiesiog surasit gerą išeitį iš keblios padėties; vedusiems - dažniausiai šeimos pagausėjimas nusimato - vaikai;

Sapnai.com

Vestuvės – Būti jose – nevedusiems arti vedybos ar tiesiog surasit gerą išeitį iš keblios padėties; vedusiems – dažniausiai šeimos pagausėjimas nusimato – vaikai; šokti jose – pasisaugok iš kitos lyties apkalbų. Sapne vestuvėse regėti daug žmonių – išgąstis. Regėti linksmas vestuves, bet jose nedalyvauti, reiškia gėdą ir sumišimą. Sapne regėti vestuvininkus prie altoriaus reiškia blogas naujienas arba barnius su artimais žmonėmis. Sapnuoti savo vaikų vestuves – geras ženklas -būsite visų gerbiami ir mylimi. Pačiam vestuves kelti – prarasite draugą. Vestuvių muziką girdėti – turėsite išlaidų ar neišvengsite liūdesio. Jeigu mergina sapne priėmė pasiūlymą tuoktis, vadinasi, ji paklausys kitų nuomonės, o pažadai jos neapvils. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos vedyboms nepritaria tėvai – sužadėtuvės neįvyks. Jeigu ji sapne mato, kad jos mylimasis veda kitą, – nerimas ir baimė. Jeigu mergina sapnuoja slaptas vedybas, vadinasi ji sužinos apie mylimojo neigiamus charakterio bruožus, galbūt net su juo išsiskirs. Jeigu moteris regi kažkieno vestuves, kuriose žmonės apsivilkę gedulo drabužiais, vadinasi ji nulius dėl nelaimingo savo draugės arba giminaitės likimo. Jeigu jauna moteris regi savo vestuves ir ką nors, apsivilkusį gedulo drabužiais, – jos šeimyninis gyvenimas nebus laimingas. Jeigu sapnuojate savo draugės vestuves, – maloni kelionė gali neįvykti dėl nemalonių siurprizų. Vesti sapne paleistuvę – neturėsite vaikų. Nevedusiam sapnuoti, kad jis jau vedęs – blogas ženklas. Sapne vesti savo žmoną ar tekėti už savo vyro – liga ir liūdesys.

Sapnai.eu

Būti jose – nevedėliams arti vedybos; vedusiems – vaikai; šokti jose – pasisaugok kitos lyties.

Sapnininkas.com

Sapnai, kuriuose figūruoja vestuvių vaizdai, dažnai liudija santuokinius ar partnerystės konfliktus. Juos būtina atidžiai išnagrinėti. Jeigu sapne iškyla aukojimo ritualas, vadinasi, sapnuojantysis dėl tarpusavio santykių turėtų paaukoti kai kuriuos savo įpročius ar elgseną.