vardo reikšmė

kumeliukas

Manosapnai.lt

Sapne regėti kumeliuką reiškia šviesių darbų pradžią. Kumeliuką pirkti, auginti - gera ateitis, uždarbis. Žaisti su kumeliuku - perspėjimas: saugokitės apgavysčių. Su kumeliuku važiuoti - kelionėje bus įvairių trukdymų. Bėgantis kumeliukas pranašauja daug juoko. Jei kumeliukas įspyrė, - teks apmokėti kitų skolas.

Sapnininkastau.lt

Gražų matyti – gerą pasisekimą gyvenime. Kumeliuką pirkti ir auginti – gerą ir naudingą uždarbį. Su kumeliuku važiuoti – didelį kelionės trukdymą. Su kumeliuku žaisti – saugokis apgaudinėjimų, kad netektų turėti nemalonumų. Kumeliuką bėgiojant matyti – didelį juoką. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Gražų matyti - gerą pasisekimą gyvenimeKumeliuką pirkti ir auginti - gerą ir naudingą uždarbįSu kumeliuku važiuoti - didelį kelionės trukdymąSu kumeliuku žaisti - saugokis apgaudinėjimų, kad netektų turėti nemalonumųKumeliuką bėgiojant matyti - didelį juoką.

Sapnininkas2.lt

Gražų matyti - gerą pasisekimą gyvenime;kumeliuką pirkti ir auginti - gerą ir naudingą uždarbį;su kumeliuku važiuoti - didelį kelionės trukdymą;su kumeliuku žaisti - saugokis apgaudinėjimų, kad netektų turėti nemalonumų;kumeliuką bėgiojant matyti - didelį juoką. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kumeliukas – Gražų matyti – gerą pasisekimą gyvenime; kumeliuką pirkti ir auginti – gerą ir naudingą uždarbį; su kumeliuku važiuoti – didelį kelionės trukdymą; su kumeliuku žaisti – saugokis apgaudinėjimų, kad netektų turėti nemalonumų; kumeliuką bėgiojant matyti – didelį juoką.

Sapnai.eu

Gražų matyti – gerą pasisekimą gyvenime; kumeliuką pirkti ir auginti – gerą ir naudingą uždarbį; su kumeliuku važiuoti – didelį kelionės trukdymą; su kumeliuku žaisti – saugokis apgaudinėjimų, kad netektų turėti nemalonumų; kumeliuką bėgiojant matyti – didelį juoką.