vardo reikšmė

alyva

Manosapnai.lt

Alyvą matyti arba ją išlieti - reiškia didelį susirūpinimą; susitepti su alyva - reiškia gerą pelną; būti visam išsitepusiam saugokis nešvarių darbų; baltus drabužius susitepti su alyva - reiškia didelį susirūpinimą savo turtu.

Sapnininkastau.lt

Alyvą matyti arba ją išlieti – reiškia didelį susirūpinimą. Susitepti su alyva – reiškia gerą pelną. Būti visam išsitepusiam saugokis nešvarių darbų; baltus drabužius susitepti su alyva – reiškia didelį susirūpinimą savo turtu. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Alyvą matyti arba ją išlieti - reiškia didelį susirūpinimąSusitepti su alyva - reiškia gerą pelnąBūti visam išsitepusiam saugokis nešvarių darbų baltus drabužius susitepti su alyva - reiškia didelį susirūpinimą savo turtu.

Sapnininkas2.lt

Alyvą matyti arba ją išlieti - reiškia didelį susirūpinimą;susitepti su alyva - reiškia gerą pelną;būti visam išsitepusiam saugokis nešvarių darbų;baltus drabužius susitepti su alyva - reiškia didelį susirūpinimą savo turtu. jeigu išlieti - nuostoliai jeigu susitepti - geras pelnas jeigu baltus drabužius išsitepti - didelį susirūpinimą savo turtu Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Alyva – Alyvą matyti arba ją išlieti – reiškia didelį susirūpinimą;

Sapnai.eu

Alyvą matyti arba ją išlieti – reiškia didelį susirūpinimą; susitepti su alyva – reiškia gerą pelną; būti visam išsitepusiam saugokis nešvarių darbų; baltus drabužius susitepti su alyva – reiškia didelį susirūpinimą savo turtu.

Sapnininkas.com

Šis sapno vaizdinys simbolizuoja gerumą ir švelnumą. Dažni ausiai jis yra moteriškos arba motiniškos prigimties ir siejamas su namų šeimininkės atodaira ir rūpestingumu bei jos sugebėjimais subalansuoti ir saugoti namų ramybę.