vardo reikšmė

baznycia

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate, kad esate bažnyčioje turėdami tikslą dalyvauti pamaldose arba atsiklaupę meldžiatės, yra gerumo, džiaugsmo ir paguodos ženklas. Sapnuoti, kad jūs įeinate į bažnyčią, reiškia, kad būsite kilnus ir gerbiamas žmogus. Matyti šventei papuoštą bažnyčią reiškia palikimą, bet lydimą nuobodžių teisminių ginčų. Kalbėti arba blogiau - ginčytis bažnyčioje yra tikras ženklas būsimų šeimoje ginčų ir pavydo. Matyti statomą bažnyčią reiškia netikėtus nemalonumus ir sunkią ligą. Statyti bažnyčią reiškia džiaugsmą.

Sapnininkastau.lt

Bažnyčia – Būti joje – kentėjimų palengvėjimas;

Sapnuoti.lt

Būti joje - kentėjimų palengvėjimasJei sapnuojate, kad esate bažnyčioje turėdami tikslą dalyvauti pamaldose arba atsiklaupę meldžiatės, yra gerumo, džiaugsmo ir paguodos ženklasSapnuoti, kad jūs įeinate į bažnyčią, reiškia, kad būsite kilnus ir gerbiamas žmogusMatyti šventei papuoštą bažnyčią reiškia palikimą, bet lydimą nuobodžių teisminių ginčųKalbėti arba blogiau - ginčytis bažnyčioje yra tikras ženklas būsimų šeimoje ginčų ir pavydoMatyti statomą bažnyčią reiškia netikėtus nemalonumus ir sunkią ligąStatyti pačiam bažnyčią reiškia džiaugsmąDeganti - negandasSugriauta - gyvenimo permainaSapnuoti atskyrimą nuo bažnyčios reiškia, kad jūsų žmona arba jūsų vyras bus karšti katalikaiAukoti bažnyčioje - padarysi gerų darbų.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti atskyrimą nuo bažnyčios reiškia, kad jūsų žmona arba jūsų vyras bus karšti katalikai. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Bažnyčia (baznycia) – Būti joje – kentėjimų palengvėjimas; Jei sapnuojate, kad esate bažnyčioje turėdami tikslą dalyvauti pamaldose arba atsiklaupę meldžiatės, yra gerumo, džiaugsmo ir paguodos ženklas; Sapnuoti, kad jūs įeinate į bažnyčią, reiškia, kad būsite kilnus ir gerbiamas žmogus; Matyti šventei papuoštą bažnyčią reiškia palikimą, bet lydimą nuobodžių teisminių ginčų; Kalbėti arba blogiau – ginčytis bažnyčioje yra tikras ženklas būsimų šeimoje ginčų ir pavydo; Matyti statomą bažnyčią reiškia netikėtus nemalonumus ir sunkią ligą; Bet statyti pačiam bažnyčią reiškia džiaugsmą; Deganti – negandas; sugriauta – gyvenimo permaina; Sapnuoti atskyrimą nuo bažnyčios reiškia, kad jūsų žmona arba jūsų vyras bus karšti katalikai; Aukoti bažnyčioje – padarysi gerų darbų.

Sapnai.eu

Būti joje – kentėjimų palengvėjimas; jei sapnuojate, kad esate bažnyčioje turėdami tikslą dalyvauti pamaldose arba atsiklaupę meldžiatės, yra gerumo, džiaugsmo ir paguodos ženklas; sapnuoti, kad jūs įeinate į bažnyčią, reiškia, kad būsite kilnus ir gerbiamas žmogus; matyti šventei papuoštą bažnyčią reiškia palikimą, bet lydimą nuobodžių teisminių ginčų; kalbėti arba blogiau – ginčytis bažnyčioje yra tikras ženklas būsimų šeimoje ginčų ir pavydo; matyti statomą bažnyčią reiškia netikėtus nemalonumus ir sunkią ligą; bet statyti pačiam bažnyčią reiškia džiaugsmą; deganti – negandas; sugriauta – gyvenimo permaina; sapnuoti atskyrimą nuo bažnyčios reiškia, kad jūsų žmona arba jūsų vyras bus karšti katalikai; aukoti bažnyčioje – padarysi gerų darbų.