vardo reikšmė

zindymas

Sapnininkastau.lt

Moteriai žindyti sapne kūdikį – galite susirgti. Sapnuoti šį sapną žindančiai moteriai – didesnį dėmesį reikia skirti vaiko priežiūrai. Ištekėjusiai moteriai žindyti vaiką – laimė, netekėjusiai – greit ištekėsite. Žindyti svetimą vaiką – neužmirškite našlaičių, skirkite jiems savo dėmesį ir meilę. Žindyvę sapnuoti – liūdesys, taip pat reiktų susimąstyti ir rasti išeitį iš keblios padėties. Su žindyve žaisti – barniai. Panašios reikšmes Inhaliatorius (med instrumentas) Grūdintis Įlanka Instruktažas Begemotas Irbis Įsimylėjimas Išpirkimas Įsiskolinimas Ikebana Burtų traukimas Beisbolas Džemas Asteroidas Barmenas Bukmekeris Skrybėlė Drugelis Humanoidas (robotas) Išžaginti .

Sapnuoti.lt

Moteriai žindyti sapne kūdikį - galite susirgti.Sapnuoti šį sapną žindančiai moteriai - didesnį dėmesį reikia skirti vaiko priežiūrai.Ištekėjusiai moteriai žindyti vaiką - laimė, netekėjusiai - greit ištekėsite.Žindyti svetimą vaiką - neužmirškite našlaičių, skirkite jiems savo dėmesį ir meilę.Žindyvę sapnuoti - liūdesys, taip pat reiktų susimąstyti ir rasti išeitį iš keblios padėties.Su žindyve žaisti - barniai.

Sapnai.com

Žindymas vaiko – Moteriai žindyti sapne kūdikį – galite susirgti. Sapnuoti šį sapną žindančiai moteriai – didesnį dėmesį reikia skirti vaiko priežiūrai. Ištekėjusiai moteriai žindyti vaiką – laimė, netekėjusiai – greit ištekėsite. Žindyti svetimą vaiką – neužmirškite našlaičių, skirkite jiems savo dėmesį ir meilę. Žindyvę sapnuoti – liūdesys, taip pat reiktų susimąstyti ir rasti išeitį iš keblios padėties. Su žindyve žaisti – barniai.

Sapnai.eu

Moteriai žindyti sapne kūdikį – galite susirgti, dažniausiai rodo sveikatos problemas.