vardo reikšmė

Židinys

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate židinį, - nesitikėkite nieko gera - gausite žinią apie ligą. Jeigu regite židinį, apaugusį vynuogėmis, vadinasi, po liūdesio ir artimųjų netekties laukia netikėta laimė. Sapne matyti židinyje malkas - geri santykiai su draugais. Jeigu židinyje dega ugnis - patirsite gėrį. Jeigu židinyje ugnis nedega - likimas nuo jūsų nusigręš. Slėptis už Židinio - vargas, vilčių žlugimas.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti židinį apskritai yra geras ženklas. Tačiau rodo džiaugsmą ir laimę tada, kai yra jis kūrenamas, o jei židinys yra užgesęs, reiškia liūdesį ir nusiminimą dėl to, kad yra apleidžiamas šeimos narių.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti židinį apskritai yra geras ženklas. Tačiau rodo džiaugsmą ir laimę tada, kai yra jis kūrenamas, o jei židinys yra užgesęs, reiškia liūdesį ir nusiminimą dėl to, kad yra apleidžiamas šeimos narių. jeigu matyti - žinia apie ligą jeigu jame dega ugnis - gera patirtis jeigu jame nedega ugnis - likimas Jums nepalankus jeigu su malkom - geri santykiai su draugais Židinys - puikus, širdį džiuginantis šeimyninis gyvenimas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.eu

Sapnuoti židinį apskritai yra geras ženklas.

Sapnininkas.com

Šiame atvirame ugniakure liepsna dega prižiūrima ir kontroliuojama. Šis vaizdinys yra suvaldytos energijos išraiška. Židinys gali būti traktuojamas ir kaip namų bei šeimos jaukumo, šiltų jausmų ir saugumo simbolis.