vardo reikšmė

desra

Manosapnai.lt

Regėti ją - patekti į kokią pramogėlę; kabančias matyti - norai neišsipildys; valgyti - išsipildys norai, bet tik ne meilėje, meilėje tikras pravalas; dirbti - rūpintis savo namais.

Sapnininkastau.lt

tavo norai išsipildys. Panašios reikšmes Vėliava raudona Įtaka Griaustinis Dirva Arimas Dirva Dušas Cimbolai Darbštumas Balionai Alpinistas Ietis Komuniją priimti Flanelė Angaras Giminės Ieškojimas Iškilti aukštai ir skraidyti padangėse Sunkiai į kalną lipti ir neįlipti Marmuras .

Sapnuoti.lt

Regėti ją - patekti į kokią pramogėlęKabančias matyti - norai neišsipildysValgyti - išsipildys norai, bet tik ne meilėje, meilėje tikras pravalasDirbti - rūpintis savo namais.

Sapnai.com

Dešra – Regėti ją – patekti į kokią pramogėlę; Kabančias matyti – norai neišsipildys; Valgyti – išsipildys norai, bet tik ne meilėje, meilėje tikras pravalas; Dirbti – rūpintis savo namais.

Sapnai.eu

Regėti ją – patekti į kokią pramogėlę; kabančias matyti – norai neišsipildys; valgyti – išsipildys norai, bet tik ne meilėje, meilėje tikras pravalas; dirbti – rūpintis savo namais.