vardo reikšmė

fabrikas

Manosapnai.lt

Sapnuoti fabriką reiškia būsimą praturtėjimą. Popieriaus fabrikas reiškia suklestėjimą; šilko fabrikas reiškia reikalų pablogėjimą; aksomo fabrikas reiškia puikybę, kuri prives prie žlugimo. Apskritai, pragyvensite darbingą ir ramų gyvenimą.

Sapnininkastau.lt

Regėti jį – geras biznis, laimė ir sėkmė darbuose. Fabriką turėti – atmesta meilė. Jame dirbti – netikėti pinigai. Panašios reikšmes Fabrikas .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - geras biznis, laimė ir sėkmė darbuoseFabriką turėti - atmesta meilėJame dirbti - netikėti pinigai.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - geras biznis, laimė ir sėkmė darbuose;fabriką turėti - atmesta meilė;jame dirbti - netikėti pinigai.Fabrikas - laimė ir sėkmėFabrikas - įsitrauksite į plačią veiklą jeigu dirbti - geras uždarbis Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Fabrikas – Regėti jį – geras biznis, laimė ir sėkmė darbuose; Fabriką turėti – atmesta meilė; Jame dirbti – netikėti pinigai.

Sapnai.eu

Regėti jį – geras biznis, laimė ir sėkmė darbuose; fabriką turėti – atmesta meilė; jame dirbti – netikėti pinigai.

Sapnininkas.com

Dirbantys gamybinėse patalpose žmonės simbolizuoja bendruomenės jausmą ir kolektyvinę veiklą, tačiau kartu ir individualumo stoką. Jei sapnuojantysis į tokį reginį reaguoja teigiamai ar bent lieka abejingas, jam įsijungti į kolektyvą nėra sunku. Tačiau jei toks sapnas nemalonus ar sukelia baimę, reikėtų labiau taikytis prie visuomenės. Konfliktai su aplinkiniais gali kilti dėl per didelio egocentrizmo. Jei sapnuojantįjį pernelyg traukia fabrikas, tai gali reikšti nepakankamą asmenybės brandumą. Sapnuojantysis šitaip bando pasislėpti tarp žmonių.