vardo reikšmė

tamsa

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate, kad esate vietoje, kurią gaubia visiška tamsa, reiškia, kad virš jūsų horizonto vėl ims šviesti saulė.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog klaidžiojate tamsoje - abejojimas:

Sapnininkastau.lt

Tamsa – ateis blogi laikai. Išeiti iš tamsos – išvengti pavojaus. Panašios reikšmes Instrumentai Citrina Išvengti Instrumentai Tiltas Belangė Derėtis su kuo nors Ankštuma Numirti ir vėl atgyti Gūžinės salotos Muštis Karklynas Gatvė Juoda (spalva) Būti išalkus Pikti arba pasiutę šunys Velniai Ragus turėti Slėpti ką nors Nuteisti ką nors .

Sapnuoti.lt

Tamsa - ateis blogi laikaiIšeiti iš tamsos - išvengti pavojaus.

Sapnininkas2.lt

Tamsa - ateis blogi laikai;išeiti iš tamsos - išvengti pavojaus. jeigu išeiti iš tamsos - pasveiksite, įveiksite negalią, išvengsite pavojaus jeigu kažkas tamsoje jus šaukia - jus sukrės sunki liga arba artimųjų netektis. Tamsa - liga jeigu žengti į tamsią patalpą - artėja sunkūs laikai jeigu klaidžioti po ją - abejonės jeigu dirbti tamsoje - mažiau pasitikėkite savo jėgomis jeigu šokti tamsoje - pajuoka Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Tamsa – Tamsa – ateis blogi laikai; išeiti iš tamsos – išvengti pavojaus.

Sapnai.eu

Tamsa – ateis blogi laikai; išeiti iš tamsos – išvengti pavojaus.

Sapnininkas.com

Tamsoje neįmanoma nieko įžiūrėti ar suprasti (čia kalbama apie mintis, jausmus ir veiksmus). Sapnuoti tamsą dažniausiai reiškia nesuprantamus dalykus, nežinojimą, baimę, senatvę ir mirtį. Toks sapnas dažnai reiškia neaiškias nuojautas ir jausmus, abejones ir netikrumą. Jei sapne sutemos sklaidosi, mūsų mintys ir jausmai darosi aiškūs, mes imame veikti labiau pasitikėdami savimi.