vardo reikšmė

arfa

Manosapnai.lt

Skambinti patiem arfa sapne - jūsų sjausmai netikri; sapnuoti, kad girdite skambinant arfa, reiškia, kad draugas stengiasi paguosti jus, nors iš tikrųjų jis turi kitokių tikslų.

Sapnininkastau.lt

Skambinti patiems arfa sapne – jūsų jausmai netikri. Sapnuoti, kad girdite skambinant arfa, reiškia, kad draugas stengiasi paguosti jus, nors iš tikrųjų jis turi kitokių tikslų. Panašios reikšmes Gitara Cimbolai Bliovimas Duetas Dainavimas Baritonas Fortepionas Genėjimas medžių Baritonas Balsas Gongas Smėlys Jazminas Jazminas Aliarmas Dejuoti Čigonas Barzda Juvelyriniai dirbiniai Čeverykai .

Sapnuoti.lt

Skambinti patiem arfa sapne - jūsų sjausmai netikriSapnuoti, kad girdite skambinant arfa, reiškia, kad draugas stengiasi paguosti jus, nors iš tikrųjų jis turi kitokių tikslų.

Sapnininkas2.lt

Skambinti patiem arfa sapne - jūsų sjausmai netikri;sapnuoti, kad girdite skambinant arfa, reiškia, kad draugas stengiasi paguosti jus,nors iš tikrųjų jis turi kitokių tikslų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Arfa – Skambinti patiem arfa sapne – jūsų sjausmai netikri; sapnuoti, kad girdite skambinant arfa, reiškia, kad draugas stengiasi paguosti jus,nors iš tikrųjų jis turi kitokių tikslų.

Sapnai.eu

Skambinti patiem arfa sapne – jūsų sjausmai netikri; sapnuoti, kad girdite skambinant arfa, reiškia, kad draugas stengiasi paguosti jus,nors iš tikrųjų jis turi kitokių tikslų.