vardo reikšmė

balda

Sapnininkastau.lt

Regėti juos išnešant iš namų – liga arba permainos namuose;Sapnuoti, kad pristato baldus į jūsų namus ar kitų namus – reiškia būsimą tvarkymąsi. Baldus, įnešamus į tuščius namus sapnuoti – pasistatysite namus. Senus baldus sapne keisti į naujus – giminaičio mirtis. Sulaužytus baldus sapnuoti – barniai. Butą, namą visai be baldų sapnuoti – praradimas. Matyti sulaužytus baldus – barniai. Jeigu sapnuojate baldus, padarytus iš juodo medžio, vadinasi, namuose įsivyraus abipusis nepasitikėjimas. Jeigu sapne tokius baldus regite sulūžusius – laukite skyrybų. Sapne pervežti juodo medžio baldus kitur reiškia, kad greitu laiku sužinosite apie Jums brangaus žmogaus mirtį. Panašios reikšmes Baldai .

Sapnai.com

Baldai – Regėti juos įnešant į tuščią būstą – pasistatyti namus; Regėti juos išnešant iš namų – permaina arba liga; Sapnuoti, kad pristato baldus į jūsų namus ar kitų namus – reiškia būsimą tvarkymąsi; Senus baldus sapne keisti į naujus – giminaičio mirtis; sulaužytus baldus sapnuoti – barniai; Butą, namą visai be baldų sapnuoti – praradimas.

Sapnai.eu

Regėti juos įnešant į tuščią būstą – pasistatyti namus; regėti juos išnešant iš namų – permaina arba liga; sapnuoti, kad pristato baldus į jūsų namus ar kitų namus – reiškia būsimą tvarkymąsi; senus baldus sapne keisti į naujus – giminaičio mirtis; sulaužytus baldus sapnuoti – barniai; butą, namą visai be baldų sapnuoti – praradimas.