vardo reikšmė

ratai

Manosapnai.lt

Ratus sapnuoti - galite praturtėti. Važiuoti ratais - turėsite arba neatidėliotinų reikalų, arba gerą uždarbi, arba išmintingą planą. Važiuojant iš ratų išvirsti - kol ne vėlu, keiskite savo sumanymus. Jeigu sapnuojate, kad ratai greitai sukasi, vadinasi, būsite taupūs bei energingi ir lengvai pasieksite Šeimyninę laimę. Jeigu sapne ratai nesisuka arba sulaužyti - mirtis arba kažkieno išvykimas iš jūsų namų. Sapnuoti apvirtusius ratus - gresia nelaimė. Sulūžę ratai pranašauja sunkų biznį. Ratus daryti sapne - jūsų darbas bus sunkus, bet naudingas. Kitą sapnuoti ratus dirbantį - patarimas: žiūrėkite savo darbą, o ne kitų.

Sapnininkastau.lt

šeimininkės reikalai. Panašios reikšmes Gaisras Ratai blogi, sugedę .

Sapnuoti.lt

Važiuoti juose - turi neatidėtinų reikalųVažiuojančius matyti - iškilmėVažiuojant išvirsti iš jų - pakeisk savo sumanymąMatyti apvirtusius - arti nelaimė.

Sapnininkas2.lt

Važiuoti juose - turi neatidėtinų reikalų;važiuojančius matyti - iškilmė;važiuojant išvirsti iš jų - pakeisk savo sumanymą;matyti apvirtusius - arti nelaimė. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Ratai – Važiuoti juose – turi neatidėtinų reikalų; važiuojančius matyti – iškilmė; važiuojant išvirsti iš jų – pakeisk savo sumanymą; matyti apvirtusius – arti nelaimė.

Sapnai.eu

Važiuoti juose – turi neatidėtinų reikalų; važiuojančius matyti – iškilmė; važiuojant išvirsti iš jų – pakeisk savo sumanymą; matyti apvirtusius – arti nelaimė.