vardo reikšmė

aklas

Manosapnai.lt

Sapnuoti akląjį yra blogas ženklas. Sapnuoti, kad tampi akluoju, reiškia didelį pavojų tam, kuris praranda regėjimą arba kažkam iš jo vaikų arba draugų. Matyti akląjį reiškia, kad blogi draugai supa tą, kuris sapnuoja. Matytis su akluoju yra giminaičių praradimo ženklas.

Sapnininkastau.lt

Aklą sapnuoti – reiškia didelį trukdymą darbuose. Pačiam aklam būti – reiškia nelaimę tam, kuris praranda regėjimą arba kažkam iš jo vaikų arba draugų. Matytis su akluoju – giminaičių praradimo ženklas. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Aklą sapnuoti - reiškia didelį trukdymą darbuosePačiam aklam būti - reiškia nelaimę tam, kuris praranda regėjimą arba kažkam iš jo vaikų arba draugųMatytis su akluoju - giminaičių praradimo ženklas.

Sapnininkas2.lt

Aklą sapnuoti - reiškia didelį trukdymą darbuose;pačiam aklam būti - reiškia nelaimę tam, kuris praranda regėjimą arba kažkam iš jo vaikų arba draugų;matytis su akluoju - giminaičių praradimo ženklas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Aklas (aklumas) – Aklą sapnuoti – reiškia didelį trukdymą darbuose;

Sapnai.eu

Aklą sapnuoti – reiškia didelį trukdymą darbuose; pačiam aklam būti – reiškia nelaimę tam, kuris praranda regėjimą arba kažkam iš jo vaikų arba draugų; matytis su akluoju – giminaičių praradimo ženklas.