vardo reikšmė

mada

Manosapnai.lt

Sapne pagal madą rengtis - tuštybė; stebėti madų demonstravimą - neištikimybė; jei sapnuojate, kad vartote madų žurnalą ar renkatės drabužį, - į jus bus atkreiptas dėmesys, galimos permainos.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog vartote madų žurnalus - ateinantį mėnesį į jus bus atkreiptas dėmesys.

Sapnininkastau.lt

Sapne pagal madą rengtis – tuštybė. Stebėti madų demonstravimą – neištikimybė. Jei sapnuojate, kad vartote madų žurnalą ar renkatės drabužį – į Jus bus atkreiptas dėmesys, galimos permainos. Panašios reikšmes Dvarininkas Aukojimas Batutas Horoskopas Genealoginis medis Burtininkas Balius Gyvatė Dailininkas Garsas Gobtuvas Gailestis Akrilas Aligatorius Darbštumas Barometras Būgnas Ananasas Įžeidimas Mirtis .

Sapnuoti.lt

Sapne pagal madą rengtis - tuštybėStebėti madų demonstravimą - neištikimybėJei sapnuojate, kad vartote madų žurnalą ar renkatės drabužį - į Jus bus atkreiptas dėmesys, galimos permainos.

Sapnininkas2.lt

Sapne pagal madą rengtis - tuštybė;stebėti madų demonstravimą - neištikimybė;jei sapnuojate, kad vartote madų žurnalą ar renkatės drabužį, - į Jus bus atkreiptas dėmesys, galimos permainos. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Mada – Sapne pagal madą rengtis – tuštybė; stebėti madų demonstravimą – neištikimybė; jei sapnuojate, kad vartote madų žurnalą ar renkatės drabužį, – į Jus bus atkreiptas dėmesys, galimos permainos.