vardo reikšmė

amputacija

Manosapnai.lt

Vyrams kūno dalių amputacija dažnai reiškia baimę dėl potencijos arba pavydą. Sapne regėti kokios nors kūno dalies amputaciją reiškia nedidelius praradimus tarnyboje. Jei sapne sutinkate, kad būtų amputuota kuri nors kūno dalis, neišvengsite išsiskyrimo su kokiu nors žmogumi, taip pat gali nesutapti nuomonės. Jeigu amputacija atidėliojama, galite turėti nuostolių, su kažkuo išsiskirsite. Jeigu sapne netekote rankų ir kojų, - nuostolinga prekyba jūreiviams Šis sapnas žada audrą ir turto netekimą. Žmonėms, išgyvenantiems didelę nelaimę, šis sapnas pranašauja reikalų pagerėjimą.

Lemtis.net

Sapnuoti amputaciją - šis sapnas perspėja apie galimus nuostolius verslo srityje. Prekybininkams, jūreiviams, vežėjams toks sapnas reiškia pelningų sutarčių praradimą, neįvykusius sandorius pirmajame pusmetyje.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti, kad jums yra amputuota koja arba ranka, reiškia sprendimų išmintingumą ir tvirtumą. Panašios reikšmes Neištikimybė, neištikimas Antarktida Dildė Atrofija Darbas Bažnyčia Fėja Durtuvas Dumblas Abejojimas Garnys Baldai Amnezija Eiti Ėjimas Atletas Ežios, lysvės Kūčios Adymas Agonija .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad jums yra amputuota koja arba ranka, reiškia sprendimų išmintingumą ir tvirtumą.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti, kad jums yra amputuota koja arba ranka, reiškia sprendimų išmintingumą ir tvirtumą.Amputacija - galimi nuostoliai verslo srityje. jeigu jei gerai jaučiatės po amputacijos - nuostaba, kad sunkias problemas įveikėte patys. jeigu jei jums amputuoja galūnę - reiktu atsikratyti savo blogo įpročio. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Amputacija – Sapnuoti, kad jums yra amputuota koja arba ranka, reiškia sprendimų išmintingumą ir tvirtumą.

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad jums yra amputuota koja arba ranka, reiškia sprendimų išmintingumą ir tvirtumą.

Sapnininkas.com

Kokios nors kūno dalies amputacija sapne yra įspėjimo signalas. Šitaip sapno sąmonė informuoja apie praradimą savybių ar elgesio galimybių, kurios tiksliau nustatomos pagal amputuotosios kūno dalies simbolinę reikšmę. Taigi vienos ar dviejų kojų netektis reiškia trūkstamas tolesnio tobulinimosi galimybes arba protinės ar dvasinės sferos išnykimą. Piršto netektis liudija jausmų stygių. Kartais sapne sapnuojančiajam nukertama galva. Iš tikrųjų tai nieko baisaus, matyt, sapnuojantysis, pakliuvęs į keblią situaciją, papraščiausiai “neteko galvos“. Tačiau kartais toks sapnas reiškia rimtą įspėjimą. Sapną galima išaiškinti iš sapno konteksto.