vardo reikšmė

advokatas

Manosapnai.lt

Sapnuoti teisininkus ir asmenis, turinčius ryšius su teismais ir įstatymais, visada yra bloga pranašystė, kuri reiškia, kad tas, kas sapnuoja, turės reikalų su teisingumo organais; advokatą sapne matyti - sužinosi blogą maujieną; kalbėtis su advokatu - dėl kažkokios bylos prarasi pinigų ir laiko; klausyti advokato patarimo sapne - turėsi rūpesčių, nemalonumų; pačiam sapne būti advokatu - reiškia gerą pelną, pasisekimą.

Sapnininkastau.lt

išgirsi blogas naujienas ir turėsi nuostolių. Panašios reikšmes Tėvai mirę Įniršis Girtas su adata susižeisti Balnas Ištrėmimas Giedojimas Laikraštį skaityti Muzikantai griežiantys Rankos juodos Sniegas Telefonu kalbėti Varpas skambantis Ausys Giesmės Pamazgos Šaunant girdėti Vergas Grabas arba žarna Minios žmonių .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti teisininkus ir asmenis, turinčius ryšius su teismais ir įstatymais, visada yra bloga pranašystė, kuri reiškia, kad tas, kas sapnuoja, turės reikalų su teisingumo organais advokatą sapne matyti - sužinosi blogą maujienąKalbėtis su advokatu - dėl kažkokios bylos prarasi pinigų ir laikoKlausyti advokato patarimo sapne - turėsi rūpesčių, nemalonumųPačiam sapne būti advokatu - reiškia gerą pelną, pasisekimą.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti teisininkus ir asmenis, turinčius ryšius su teismais ir įstatymais, visada yra bloga pranašystė, kuri reiškia, kad tas, kas sapnuoja, turės reikalų su teisingumo organais;advokatą sapne matyti - sužinosi blogą maujieną;kalbėtis su advokatu - dėl kažkokios bylos prarasi pinigų ir laiko;klausyti advokato patarimo sapne - turėsi rūpesčių, nemalonumų;pačiam sapne būti advokatu - reiškia gerą pelną, pasisekimą. jeigu matyti - būsite pakviestas į svečius jeigu tapti - pelnas jeigu kalbėti - prarasite daug laiko ir pinigų dėl bylos jeigu patarimas - rūpesčiai, nemalonumai jeigu teismo proceso metu - nesutarimai dėl turto jeigu Jus gina - parama iš draugų Advokatas - paskalos, melas, nemalonios žinios. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Jei sapnuojate, kad pakeitėte profesiją ir tapote advokatu – padidinsite pelną ir nesukelsite kitiems pavydo. Jei tariatės su advokatu – iškils nemalonumai, nesklandumai darbe. Jei sapnuojate, kad advokatas jus apgina – lemiamu momentu sulauksite netikėtos draugų ar bendradarbių paramos, vertingų patarimų. Ginčai su advokatu — nesėkmingas sandėris ar neištesėti pažadai, prarasta galimybė pakilti karjeros laiptais. Klausti advokato patarimo – turėsite rūpesčių ir nemalonumų. Sapne regėti advokatą teismo proceso metu – rimti nesutarimai dėl turto. Jeigu mergina sapnuoja, kad kas nors ją sieja su advokatu, vadinasi, dėl neapgalvotų veiksmų ištiks nesėkmė. Jeigu advokatas tik akimirkai pasirodys sapne – tokiu atveju šis sapnas reiškia apsisaugojimą. Jūs turite būti atsargūs savo vertimuose. Taip pat tai gali reikšti, kad jūs turite gabumų ir talentų, tačiau jums reikėtų išmokti įsiklausyti į kitų žmonių nuomonę.

Sapnai.eu

Sapnuoti teisininkus ir asmenis, turinčius ryšius su teismais ir įstatymais, visada yra bloga pranašystė, kuri reiškia, kad tas, kas sapnuoja, turės reikalų su teisingumo organais; advokatą sapne matyti – sužinosi blogą maujieną; kalbėtis su advokatu – dėl kažkokios bylos prarasi pinigų ir laiko; klausyti advokato patarimo sapne – turėsi rūpesčių, nemalonumų; pačiam sapne būti advokatu – reiškia gerą pelną, pasisekimą.