vardo reikšmė

sunka

Manosapnai.lt

Jausti sapne troškulį reiškia kūno ir dvasinių norų patenkinimą. Jeigu moteriai nepavyksta atsigerti tyro vandens, nors ji labai stengiasi, reiškia, kad jai nepavyks patirti malonumo, kuris jai siūlomas meilikaujant. Per daug gerti sapne - pasileidimo ženklas, o atsigerti iki soties - geras sapnas. Greiti sapne iš gražaus, švaraus indo - visi reikalai bus sėkmingi. Jeigu indas nešvarus - Šmeižtas. Gerti iš auksinio ar sidabrinio indo - laimė lydės visuose reikaluose. Gerti iš stiklinio indo - gyvenimas, pilnas pavojų ir paslapčių. Gerti keliems iš vienos stiklinės - paslapties atskleidimas. Jeigu sapnuojate, kad geria kiti, tai jūsų gyvenimas pablogės, bet draugai jums padės. Sapnuoti, kad jums siūlo gurkšnelį spirito - konkurencija arba barniai dėl nedidelio turto. Moteriai gerti sapne alkoholinį gėrimą gali reikšti kad ji įsivėlė į reikalus, kurie gali pakenkti jos reputacijai, nors dabar tai teikia daug malonumo. Gerti nežinia kokį alkoholinį gėrimą - susirgsite nepagydoma liga. Sapne galvoti, kad metėte gerti, reiškia, kad jūsų prasta reputacija pagerės, o netikėti pinigai jus pradžiugins.

Sapnininkastau.lt

Spausti ją iš ko – įvykdyti savo sumanymus. Gerti saldžią – pasitenkinimas. Karti – nemalonus įsipareigojimas. Panašios reikšmes Citrina .

Sapnuoti.lt

Spausti ją iš ko - įvykdyti savo sumanymusGerti saldžią - pasitenkinimasKarti - nemalonus įsipareigojimas.

Sapnininkas2.lt

Spausti ją iš ko - įvykdyti savo sumanymus, gerti saldžią - pasitenkinimas, karti - nemalonus įsipareigojimas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Sunka – Spausti ją iš ko – įvykdyti savo sumanymus, gerti saldžią – pasitenkinimas, karti – nemalonus įsipareigojimas.

Sapnai.eu

Spausti ją iš ko – įvykdyti savo sumanymus, gerti saldžią – pasitenkinimas, karti – nemalonus įsipareigojimas.