vardo reikšmė

azuolas

Manosapnai.lt

Ąžuolas reiškia gerą sveikatą, gerovę ir stiprybę. Jeigu sapnuojate ąžuolų mišką, vadinasi, jūsų laukia gerovė ir sėkmė. Jeigu sapnuojate ąžuolą su gilėmis, tai jus sėkmė lydės ištisus metus. Įsimylėjėliai burkuos tarsi balandėliai, greitu laiku jų laukia bendras geras gyvenimas. Matyti nudžiūvusį ąžuolą - liūdesys. Nulūžęs ąžuolas - netikėti, stulbinantys siurprizai. Purtyti ąžuolą - išleisite veltui pinigus, išeikvosite be reikalo jėgas. Kirsti ąžuolą - drąsa, vyriškumas. Matyti ąžuolo lapus - pasitenkinimas, klestėjimas.

Sapnininkastau.lt

sėkmė darbe, gal net paaukštinimas pareigose. Panašios reikšmes Biatlonas Kalėjime pačiam būti pirkti dvarą Bokštas Kūjis, juo kalti Dagilis Grafas Gražbylystė Atlyginti Algalapis Čeburekas Atgaila Ekspedicija Erotinė programa Archeologas Antpilas Ežiuolė Bausmė Antrininkas Armija .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti didelį, vešlų, tankia lapija ąžuolą rodo turtingumą, pelną ir ilgą gyvenimąNudžiūvęs - liūdni santykiaikirsti - drąsa, vyriškumasSapnuoti, kad lipate į ąžuolą, reiškia nemalonumą su vienu iš giminaičiųApskritai sapnuoti ąžuolą reiškia, kad būsite ilgaamžis.

Sapnai.eu

Sapnuoti didelį, vešlų, tankia lapija ąžuolą rodo turtingumą, pelną ir ilgą gyvenimą; nudžiūvęs – liūdni santykiai; kirsti – drąsa, vyriškumas; sapnuoti, kad lipate į ąžuolą, reiškia nemalonumą su vienu iš giminaičių. Apskritai sapnuoti ąžuolą reiškia, kad būsite ilgaamžis.