vardo reikšmė

antspaudas

Manosapnai.lt

Regėti jį - naudinga pažintis; antspauduoti - slapstais nuo kažko; jei antspaudas yra sulaužytas, pasitikėjimas ir pats darbas sapnuojančiajam gresia nemalonumais; savo antspaudą sapne turėti - kažkas išpildys savo pažadus.

Sapnininkastau.lt

būsi valdžios įstaigose. Panašios reikšmes Antstolis Hipnozė .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - naudinga pažintisAntspauduoti - slapstais nuo kažkoJei antspaudas yra sulaužytas, pasitikėjimas ir pats darbas sapnuojančiajam gresia nemalonumaisSavo antspaudą sapne turėti - kažkas išpildys savo pažadus.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - naudinga pažintis;antspauduoti - slapstais nuo kažko;jei antspaudas yra sulaužytas, pasitikėjimas ir pats darbas sapnuojančiajam gresia nemalonumais;savo antspaudą sapne turėti - kažkas išpildys savo pažadus. jeigu regėti - naudinga pažintis; teks lankytis valdiškuose namuose jeigu savas - kažkas išpildys savo pažadus jeigu antspauduoti - slapstytis, slaptumas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Antspaudas – Regėti jį – naudinga pažintis;

Sapnai.eu

Regėti jį – naudinga pažintis; antspauduoti – slapstais nuo kažko; jei antspaudas yra sulaužytas, pasitikėjimas ir pats darbas sapnuojančiajam gresia nemalonumais; savo antspaudą sapne turėti – kažkas išpildys savo pažadus.