vardo reikšmė

audra

Manosapnai.lt

Sapne regėti ir girdėti, kad artėja audra - ilga liga, nesėkmės tarnyboje ir nesutarimai su draugais. Visa tai jums suteiks daug kančių. Matyti siautėjančią audrą - grėsmė jūsų laimei. Tačiau audra gali reikšti ir sapnuojančio žmogaus audringą prigimtį. Jeigu sapnuojate, kad audra nurimo, tai jūsų vargai nebus itin sunkūs. Sapne regėti audringą jūrą reiškia nelaimę, kartais pavojų. Jeigu jūreivis sapnuoja audrą - jo laukia širdies nerimas ir ilgesinga meilė. Matyti sapne audros draskomą savo namo stogą reiškia, kad jūsų namams ir šeimyninei laimei gresia pavojus. Tai įspėjimas būti atidesniam, jei ne¬norite pakliūti i sukčių pinkles. Jei audra nuplėšė stogą - jūsų laimei kažkas pakenkė. Taip pat gali būti įspėjimas, kad nedelsiant reikia išsiaiškinti nesklandumus su bendradarbiais ar kitais žmonėmis. Gali reikšti ir jums artimų žmonių negerovę.

Lemtis.net

Sapnuoti audrą – ženklas, kad gyvenime laukia permainos.

Sapnininkastau.lt

kelyje priešai užpuls. Panašios reikšmes Distiliatorius Durininkas Atvirumas Iliuminacija Arbitras Drėgmė Graikų kalba Fortas Impotencija Ironizuoti Jėga Antrankiai Barmenas Audimas Įkąsti Irbis Garso slopintuvas daug bajorų, kalbėtis su jais Jų užpultam Altorius .

Sapnuoti.lt

Gyvenimo kovos, kurios pasibaigs laimingai.

Sapnininkas2.lt

Gyvenimo kovos, kurios pasibaigs laimingai.Audra - pavojus, išbandymai, bet gera pabaiga jeigu matyti - nelaimė jeigu siautėjanti audra - grėsmė Jūsų laimei jeigu nurimo - sunkūs vargai jeigu jūreiviui - ilgesys, širdies nerimas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Audra – Gyvenimo kovos, kurios pasibaigs laimingai.

Sapnai.eu

Gyvenimo kovos, kurios pasibaigs laimingai.