vardo reikšmė

portretas

Manosapnai.lt

Portretą sapnuoti - geras gyvenimas ir naujienos. Jeigu sapnuojate, jog apžiūrite kokį nors puikų portretą, - priminimas, kad mėgaudamiesi grožiu ir džiaugsmu nepamirštumėte ir kitų savybių. Šis sapnas žada išgyvenimus bei išdavystę. Spalvotas portretas - meilė su prieštaravimais. Tamsių spalvų - neištikimybė. Jei portretas po stiklu - patarimas baigti pradėtą darbą. Portretas rėmeliuose su sudužusiu stiklu - lengvatikybė. Matyti portretą veidrodyje - liga. Kam nors dovanoti portretą - liūdesys. Gauti portretą dovanų - sulauksite globos ar apsaugos. Pirkti portretą - įsigysite namą. Portretą sapne besimokančiam asmeniui išmesti - viskas gerai seksis, o kitiems žmonėms - gresia gėda ar kalėjimas. Sunaikinti portretą - nelaimė. Matyti sapne jaunosios ar jaunojo portretą - gali iširti vedybos. Matyti Šeimos narių ar draugų portretus - geros naujienos. Jūsų portretas - gyvensite vienas ar būsite vienišas. Portrete būti su skirtingos lyties asmeniu - vedybos, o vedusiems - šeimos padidėjimas. Kabantis jūsų portretas pranašauja, kad tapsite įžymus. Kabinti savo portretą - pareigų paaukštinimas.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad matote savo portretą, reiškia apgaulę ir išdavystę. Jei sapnuojate jums brangaus asmens portretą, reiškia, kad tas asmuo netrukus mirs.

Sapnininkas2.lt

Portretą ar atvaizdą sapnuoti - geras gyvenimas ir naujienos;Jeigu sapnuojate, jog apžiūrite kokį nors puikų portretą, - priminimas, kad mėgaudamiesi grožiu ir džiaugsmu nepamirštumėte ir kitų savybių. Šis sapnas žada išgyvenimus bei išdavystę;Spalvotas portretas - meilė su prieštaravimais;Tamsių spalvų - neištikimybė;Jei portretas po stiklu - patarimas baigti pradėtą darbą;Portretas rėmeliuose su sudužusiu stiklu - lengvatikybė;Matyti portretą veidrodyje - liga;Kam nors dovanoti portretą - liūdesys;Gauti portretą dovanų - sulauksite globos ar apsaugos;Pirkti portretą - įsigysite namą;Portretą sapne besimokančiam asmeniui išmesti - viskas gerai seksis, o kitiems žmonėms - gresia gėda ar kalėjimas;Sunaikinti portretą - nelaimė;Matyti sapne jaunosios ar jaunojo portretą - gali iširti vedybos;Matyti Šeimos narių ar draugų portretus - geros naujienos;Jūsų portretas - gyvensite vienas ar būsite vienišas;Portrete būti su skirtingos lyties asmeniu - vedybos, o vedusiems - šeimos padidėjimas;Sužadėtinio ar sužadėtinės portretas - išsiskyrimas ar tiesiog susipykimas;Kabantis Jūsų portretas pranašauja, kad tapsite įžymus;Kabinti savo portretą - pareigų paaukštinimas.Portretas - staigmena, pasimatymas jeigu gauti - geri santykiai su aplinkiniais jeigu dovanoti - liūdesys jeigu pirkti - sukursi šeimą jeigu pakabintas - tapsi įžymus jeigu sugadintas - pranašauja nelaimę Papildyti šio sapno reikšmę