vardo reikšmė

atpirkimas

Manosapnai.lt

Atpirkti ką nors - reiškia nusivylimą gyvenime; atpirkti ką nors iš senos merginos - saugokis, kad nereikėtų su ta mergina susituokti; atpirkti ką nors iš jaunos merginos - reiškia gerą pasisekimą vedybose; atpirkti ką nors iš senos bjaurios moteries - saugokis limpamų ligų.

Sapnininkastau.lt

Atpirkti ką nors – reiškia nusivylimą gyvenime. Atpirkti ką nors iš senos merginos – saugokis, kad nereikėtų su ta mergina susituokti. Atpirkti ką nors iš jaunos merginos – reiškia gerą pasisekimą vedybose. Atpirkti ką nors iš senos bjaurios moteries – saugokis limpamų ligų. Panašios reikšmes Gadinimas Atleidimas Įsipareigojimas Giluma Išsigelbėjimas Begalvis Išteisinti Išsiskirti Įžeidimas Džiaugsmas Bučiuoti Nukrėsti svetimame sode vaisius Chiromantija Aiškinti ką nors sapne Gyslos sužeistos Lakinti šunis Nasrai Siena aukšta Spęsti spąstus Spragilai .

Sapnuoti.lt

Atpirkti ką nors - reiškia nusivylimą gyvenimeAtpirkti ką nors iš senos merginos - saugokis, kad nereikėtų su ta mergina susituoktiAtpirkti ką nors iš jaunos merginos - reiškia gerą pasisekimą vedyboseAtpirkti ką nors iš senos bjaurios moteries - saugokis limpamų ligų.

Sapnininkas2.lt

Atpirkti ką nors - reiškia nusivylimą gyvenime;atpirkti ką nors iš senos merginos - saugokis, kad nereikėtų su ta mergina susituokti;atpirkti ką nors iš jaunos merginos - reiškia gerą pasisekimą vedybose;atpirkti ką nors iš senos bjaurios moteries - saugokis limpamų ligų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Atpirkimas – Atpirkti ką nors – reiškia nusivylimą gyvenime; atpirkti ką nors iš senos merginos – saugokis, kad nereikėtų su ta mergina susituokti; atpirkti ką nors iš jaunos merginos – reiškia gerą pasisekimą vedybose; atpirkti ką nors iš senos bjaurios moteries – saugokis limpamų ligų.

Sapnai.eu

Atpirkti ką nors – reiškia nusivylimą gyvenime; atpirkti ką nors iš senos merginos – saugokis, kad nereikėtų su ta mergina susituokti; atpirkti ką nors iš jaunos merginos – reiškia gerą pasisekimą vedybose; atpirkti ką nors iš senos bjaurios moteries – saugokis limpamų ligų.