vardo reikšmė

akmen

Sapnininkastau.lt

Akmens skaldykla – Matyti sapne akmens skaldyklą ar tiesiog dirbančius akmenskladžius – didžiausia tikimybė nesėkmingas karjeros laiptelis, ar sunkus darbas nusimato. Panašios reikšmes Balionai Durpės Dovana Griuvėsiai Akligatvis Jungas Griovys Kirvis Akėčios Bala Jaujoje kulti javus Kelnės Pasmaugti ką nors Karutis Giria Invalidas Himnas Ilgesys Dėžės Atvaizdas .

Sapnai.com

Jeigu jūs sapne matote akmeninę dangą, tai reiškia, kad jūs papulsite į gerą ir jums palankią aplinką, jūsų pastangos atneš teigiamus rezultatus. Jeigu jauna mergina sapnuoja, kad ji vaikšto akmenine danga, tai reiškia, kad ateityje atsiras žavingesnės konkurentės ir tai gali ją ilgam išvesti iš pusiausvyros. Apskritai, sapnuoti akmeninę dangą reiškia, kad reikia savyje tobulinti kantrybę, toleranciją kitų nuomonei ir būti geresniems su aplinkiniais.

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad vaikščiojate akmenų grindiniu, yra rūpesčio ir sielvarto ženklas, jei akmenys yra dideli ir nušlifuoti, rodo, kad tas, kas sapnuoja, greitai išsivaduos iš rūpesčių, kurie jį kamuoja; jei nešate sunkų akmenį, reiškia sunkius darbus ir dideles aukas; įsimylėjus sapnuoti akmenis reiškia, kad širdis to, kurį mylite, yra kieta kaip akmuo.