vardo reikšmė

laiškas

Manosapnai.lt

Sapnuoti dalykinį laišką reiškia rūpesčius ir nusivylimą. Jei sapnuojate meilės laišką, prisiminkite seną patarlę: iš akių - ir iš širdies.

Sapnininkastau.lt

gerų žinių gausi. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Gauti jį - pinigaiRašyti - įdomios žinosRasti - ištekėti už valdininkoAtplėšti - pasisaugok piktadariųDraskyti - piktos kalbos.

Sapnininkas2.lt

Apskritai laiškas sapne - simbolizuoja naujienas bei susitikimus arba tiesiog gali ir nieko nereikšti jei sakykim šiuo metu laukiat laiško;Jeigu sapne gavote švelnų laišką, parašytą ant žalio popieriaus - nesėkminga meilė ir blogi biznio reikalai. Jus užvaldys neviltis;Prašantis laiškas - nereikalingos išlaidos;Jeigu sapnuojate, kad gavote anoniminį laišką - vadinasi, Jus įžeis nepažįstamas žmogus;Jeigu sapne gavote laišką iŠ draugo - tai greitu laiku jį sutiksite arba išgirsite apie jį naujienų;Jeigu sapne gavote laišką iš užsienio - netrukus gausite pinigų;Sapne laiškas iš aukštų asmenų - seksis pradėti darbai;Sapne regėti laišką gedulo rėmeliuose - reiškia ligą arba giminaičio mirtį;Sapne regėti atplėštą laišką - nemalonios išlaidos;Rasti laišką - galite ištekėti už valdininko;Jeigu sapnuojate, kad kažkas pasisavino Jums skirtą laišką - tai negeri žmonės Jus apkalbės;Laiškas, parašytas raudonu rašalu - reiškia išsiskyrimą ir pavyduliavimą;Mėlynas rašalas - pastovi meilė ir sėkmė;Jeigu sapne laiškas parašytas ant juodo popieriaus - tai liūdesys užvaldys Jūsų sielą, bet draugai pasistengs Jus išblaškyti;Sapne laiške perskaityti džiugias naujienas - reiškia, kad įvyks daug įvykių, už kuriuos Jūs dėkosite likimui;Jeigu sapnuojate, kad laiške perskaitėte blogas žinias - sunkumai arba liga;Sapne laikyti laišką rankose - reiškia, kad Jūs esate neteisingi savo artimiesiems;Sapne neperskaityti gauto laiško - kažką prarasite;Sapne regėti suglamžytą laišką - reiškia, jog galite būti atleisti iš darbo;Sapne matyti suplėšytą laišką - nepataisoma klaida, kuri gali pakenkti Jūsų reputacijai;Draskyti laišką - būsite apkalbėti ar įniršis, pyktis;Jeigu Jauna moteris sapne slepia meilužio laišką prie širdies - jos laukia išgyvenimai dėl varžovės. Ištikimybę gali apvainikuoti pavydas;Jeigu sapne slepiate mylimosios parašytą laišką - negarbingi poelgiai.Laiškas - žinia jeigu laiškai, gauti juos, skaityti, rasyti, siusti. - Informacija kuri tave jaudina. Rasti neatpleštus- reikia spręsti praeities problemas(konfliktus), rašyti draugui laiška - jis laukia pokalbio su tavimi; Skaityti laiškus ir juos tvarkyti - turi atsirinkti tikrus draugus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Laiškas – Gauti jį – pinigai; rašyti – įdomios žinos; rasti – ištekėti už valdininko; atplėšti – pasisaugok piktadarių; draskyti – piktos kalbos.

Sapnai.eu

Gauti jį – pinigai; rašyti – įdomios žinos; rasti – ištekėti už valdininko; atplėšti – pasisaugok piktadarių; draskyti – piktos kalbos.

Sapnininkas.com

Laiškai sapne reiškia dar neįsisąmonintą žinią, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį. Ši žinia gali būti ir maloni, ir nemaloni.