vardo reikšmė

krienai

Manosapnai.lt

Darže rauti - teks ginti tautos reikalus; krienus trinti - susikirtimą su kuo nors; krienus valgyti su mėsa - netikėtą kančią ir vargus; su krienais akis trinti - sunkią ligą ir ašaras; krienus pardavinėti - vargų pašalinimą; krienus supirkinėti - sunkų ir vargingą gyvenimą; būti krienais išteptam - blogą ligą gausi - saugokis; matyti krienus augant - per sunkius vargus įkopsi į gyvenimą; su krienais kitą žmogų sutepti - saugokis kitus apkalbinėti, kad pats nenukentėtum; matyti merginą krienus raunant - saugokis merginų, kad neapkrėstų venerine liga; matyti daug vyrų krienus raunant ir rišant į pundelius dėl pardavimo - didelius vargus.

Sapnininkastau.lt

Darže rauti – teks ginti tautos reikalus. Krienus trinti – susikirtimą su kuo nors. Krienus valgyti su mėsa – netikėtą kančią ir vargus. Su krienais akis trinti – sunkią ligą ir ašaras. Krienus pardavinėti – vargų pašalinimą. Krienus supirkinėti – sunkų ir vargingą gyvenimą. Būti krienais išteptam – blogą ligą gausi – saugokis. Matyti krienus augant – per sunkius vargus įkopsi į gyvenimą. Su krienais kitą žmogų sutepti – saugokis kitus apkalbinėti, kad pats nenukentėtum. Matyti merginą krienus raunant – saugokis merginų, kad neapkrėstų venerine liga. Matyti daug vyrų krienus raunant ir rišant į krūveles pardavimui – didelius vargus. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Darže rauti - teks ginti tautos reikalusKrienus trinti - susikirtimą su kuo norsKrienus valgyti su mėsa - netikėtą kančią ir vargusSu krienais akis trinti - sunkią ligą ir ašarasKrienus pardavinėti - vargų pašalinimąKrienus supirkinėti - sunkų ir vargingą gyvenimąBūti krienais išteptam - blogą ligą gausi - saugokisMatyti krienus augant - per sunkius vargus įkopsi į gyvenimąSu krienais kitą žmogų sutepti - saugokis kitus apkalbinėti, kad pats nenukentėtumMatyti merginą krienus raunant - saugokis merginų, kad neapkrėstų venerine ligaMatyti daug vyrų krienus raunant ir rišant į pundelius dėl pardavimo - didelius vargus.

Sapnininkas2.lt

Darže rauti - teks ginti tautos reikalus;krienus trinti - susikirtimą su kuo nors;krienus valgyti su mėsa - netikėtą kančią ir vargus;su krienais akis trinti - sunkią ligą ir ašaras;krienus pardavinėti - vargų pašalinimą;krienus supirkinėti - sunkų ir vargingą gyvenimą;būti krienais išteptam - blogą ligą gausi - saugokis;matyti krienus augant - per sunkius vargus įkopsi į gyvenimą;su krienais kitą žmogų sutepti - saugokis kitus apkalbinėti, kad pats nenukentėtum;matyti merginą krienus raunant - saugokis merginų, kad neapkrėstų venerine liga;matyti daug vyrų krienus raunant ir rišant į pundelius dėl pardavimo - didelius vargus. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Krienai – Darže rauti – teks ginti tautos reikalus; krienus trinti – susikirtimą su kuo nors; krienus valgyti su mėsa – netikėtą kančią ir vargus; su krienais akis trinti – sunkią ligą ir ašaras; krienus pardavinėti – vargų pašalinimą; krienus supirkinėti – sunkų ir vargingą gyvenimą; būti krienais išteptam – blogą ligą gausi – saugokis; matyti krienus augant – per sunkius vargus įkopsi į gyvenimą; su krienais kitą žmogų sutepti – saugokis kitus apkalbinėti, kad pats nenukentėtum; matyti merginą krienus raunant – saugokis merginų, kad neapkrėstų venerine liga; matyti daug vyrų krienus raunant ir rišant į pundelius dėl pardavimo – didelius vargus.

Sapnai.eu

Darže rauti – teks ginti tautos reikalus; krienus trinti – susikirtimą su kuo nors; krienus valgyti su mėsa – netikėtą kančią ir vargus; su krienais akis trinti – sunkią ligą ir ašaras; krienus pardavinėti – vargų pašalinimą; krienus supirkinėti – sunkų ir vargingą gyvenimą; būti krienais išteptam – blogą ligą gausi – saugokis; matyti krienus augant – per sunkius vargus įkopsi į gyvenimą; su krienais kitą žmogų sutepti – saugokis kitus apkalbinėti, kad pats nenukentėtum; matyti merginą krienus raunant – saugokis merginų, kad neapkrėstų venerine liga; matyti daug vyrų krienus raunant ir rišant į pundelius dėl pardavimo – didelius vargus.