vardo reikšmė

apsvietimas

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate keistą, paslaptingą apšvietimą - laukia nesėkmės ar nelaimingas įvykis. Sapne regėti puošnų apšvietimą reiškia, kad jūsų norai neatitinka galimybių. Jeigu sapne regite keistai apšviestą mėnulį ar nenatūralaus dydžio žvaigždes, tai nelaimės ištiks ne tik jus, bet ir jūsų šalį. Jeigu sapne regite, kad apšviestame danguje netikėtai išryškėja vaikų figūros, vadinasi, susidursite su neteisybe, jei nekontroliuosite savo jausmų. Jeigu sapnuojate, kad danguje pasirodo žmonių arba gyvūnų figūros - laukia sunkiai nugalimos kliūtys. Jeigu sapne regite, kad kažkas šaudo į danguje apšviestas figūras ir jos krenta žemyn, - laukia dideli pavojai.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti savo namus, apšviestus stipria šviesa, yra labai palankus ženklas, kad tik šviesa būtų graži ir tvarkinga, ir reiškia turtų ir gerovės augimą. Jei šviesa yra blanki, yra ženklas ligos, kuri gali baigtis mirtimi, arba nuosmukio jūsų šeimoje. Panašios reikšmes Baldai Ištrėmimas Apleisti Išvyti Išvyti Dygliai (rožės) Darbštumas Briliantas Barzda Baseinas Giltinė Antveidis Dangaus šviesuliai Elektra Dekanas Berniukai Galiūnas Burna Čigonė Gaisras .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti savo namus, apšviestus stipria šviesa, yra labai palankus ženklas, kad tik šviesa būtų graži ir tvarkinga, ir reiškia turtų ir gerovės augimą.Jei šviesa yra blanki, yra ženklas ligos, kuri gali baigtis mirtimi, arba nuosmukio jūsų šeimoje.

Sapnai.com

Apšvietimas (apsvietimas) – Sapnuoti savo namus, apšviestus stipria šviesa, yra labai palankus ženklas, kad tik šviesa būtų graži ir tvarkinga, ir reiškia turtų ir gerovės augimą. O jei šviesa yra blanki, yra ženklas ligos, kuri gali baigtis mirtimi, arba nuosmukio jūsų šeimoje.

Sapnai.eu

Sapnuoti savo namus, apšviestus stipria šviesa, yra labai palankus ženklas, kad tik šviesa būtų graži ir tvarkinga, ir reiškia turtų ir gerovės augimą. O jei šviesa yra blanki, yra ženklas ligos, kuri gali baigtis mirtimi, arba nuosmukio jūsų šeimoje.