vardo reikšmė

darzas

Manosapnai.lt

Matyti gražų daržą - pasieksite laimėjimų darbe. Daržas, užaugęs medžiais, - rūpesčiai. Daržas, aptvertas aukšta tvora reiškia, kad jūsų prašymas ar pasiūlymas bus atmestas. Apleistas daržas reiškia, kad jus supa klastingi patarėjai. Matyti gražias daržovių lysves - turtas. Dirbti darže - laimė, sulauksite pagarbos. Jei darže dirba vyrai, - gerai klostysis reikalai. Šis sapnas jaunimui reiškia apgaulę ir išdavystę. Ištekėjusiai moteriai matyti darže dirbantį vyrą -geros vedybos. Merginai arba vyrui matyti vyrą, dirbantį darže, - apgaulinga meilė, bus pasijuokta iš jūsų jausmų. Rauti darže piktžoles - pavyks atsikratyti nesąžiningų žmonių. Matyti daržininką, daržoves sodinantį, - dideli nepasisekimai darbe. Jeigu sapnuojate prie namo esantį darželį, vadinasi, gerai apgalvotus planus pakeisite tik todėl, kad padarytumėte malonumą kitiems, bet taip darydami pakenksite savo interesams. Būti gėlių darželyje - dalyvausite vestuvėse. Matyti savo merginą gėlių darželyje - ji dar negalvoja tekėti, bet jus myli. Pačiam būti su mergina darželyje - meilė.

Sapnininkastau.lt

neužbaigti seni darbai. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Vaikštinėti po jį - laimėDarbuotis jame - pasisekimasŠiaip daržo lauką sapnuoti - teks sunkiai padirbėtiSavo darže daržoves sapnuoti - sunkiai dirbsi, bet iš to ir naudos bus, gėlių darželį sapnuoti - džiaugsmas, sėkmė.

Sapnai.com

Daržas – Vaikštinėti po jį – laimė; Darbuotis jame – pasisekimas; Šiaip daržo lauką sapnuoti – teks sunkiai padirbėti; Savo darže daržoves sapnuoti – sunkiai dirbsi, bet iš to ir naudos bus, gėlių darželį sapnuoti – džiaugsmas, sėkmė.

Sapnai.eu

Vaikštinėti po jį – laimė; darbuotis jame – pasisekimas; šiaip daržo lauką sapnuoti – teks sunkiai padirbėti; savo darže daržoves sapnuoti – sunkiai dirbsi, bet iš to ir naudos bus, gėlių darželį sapnuoti – džiaugsmas, sėkmė.