vardo reikšmė

bauda

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad tenka mokėti baudą, tai įsipareigojimai erzina jus ir dėl to jų nevykdote. Taip pat gali reikšti ligą arba finansinius nuostolius. Jeigu sapnuojate, kad pareigūnas jus nubaudė už tai kad einate ne per perėją, vadinasi turite būti atidus kitiems. Abejingumas gali jus pražudyti. Jeigu sapne regite, kad bauda nedidelė, laukite netikėto pranešimo apie kažkokį įvykį. Sapnuoti didelę piniginę baudą reiškia, kad pamesite pinigus arba patirsite finansinių nuostolių, dėl kurių turėsite didelių nemalonumų. Išvengti baudos - laimėsite ginčą.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti, kad gaunate baudą reiškia pajamas ir spekuliaciją. Panašios reikšmes Bauda Dovana Bausmė Atlyginimas Inspektorius Brokeris Diktofonas Griūtis Depozitas Bičiulis Grėbti Daržas Dangaus šviesuliai Garso specialistas Būrys Badas Baldai Mėšlas Alksnynas Dildė .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad gaunate baudą reiškia pajamas ir spekuliaciją.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti, kad gaunate baudą reiškia pajamas ir spekuliaciją. jeigu Jums tenka mokėti baudą - turite įsipareigojimų jų nevykdote ir tai Jus erzina jeigu mokėti - liga, finansiniai nuostoliai jeigu išvengti - laimėsite ginčą jeigu nedidelė piniginė bauda - netikėtas pranešimas apie kokį nors įvykį jeigu didelė piniginė bauda - galite pamesti pinigus, finansiniai nuostoliai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Bauda – Sapnuoti, kad gaunate baudą reiškia pajamas ir spekuliaciją.

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad gaunate baudą reiškia pajamas ir spekuliaciją.