vardo reikšmė

kalendorius

Manosapnai.lt

Sapnuoti kalendorių reiškia netikslius apskaičiavimus. Ieškoti kalendoriaus ir jo nerasti - perspėjimas: nepamirškite svarbių dalykų. Jeigu sapne kalendorių laikote rankose, - laukite pasikeitimų dėmesingas kalendoriaus skaitymas sapne reiškia nerimą dėl niekų.

Sapnininkastau.lt

pelnas. Panašios reikšmes Bulvės Batai nauji Eikvoti svetimą turtą, pinigus Juos pirkti Malūnininkas su adata siūti Avilys Daiktai daug darbininkų pirkti dvarą Išmaldą duoti Iždinė Maišai pilni javų Sėlenos Iždas Bankas Čigonas Karvės riebios Malti grūdus Šaknys .

Sapnuoti.lt

Matyti kalendorių - nelengvas gyvenimas,

Sapnininkas2.lt

Matyti kalendorių - nelengvas gyvenimas, jeigu daug raudonų skaičių kalendoriuje - perspėjimas nerizikuoti. jeigu kalendorius su užbrauktomis visomis dienomis - ateitis sunkesnė už dabartį. jeigu dovanoti kam nors - pavėluotas laiškas ar pakvietimas nulems jūsų ateitį. jeigu dovanų gauti - subtili naujo gerbėjo (-os) užuomina. jeigu jei suradote - apniks abejonės. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kalendorius – Matyti kalendorių – nelengvas gyvenimas,

Sapnai.eu

Matyti kalendorių – nelengvas gyvenimas,

Sapnininkas.com

Kaip simbolis, kalendorius sapne reiškia praeinantį laiką. Jis perspėja, kad kiekvienas gyvenimo etapas yra ribotas ir todėl turi būti išnaudotas intensyviai. Kartais šis vaizdinys rodo sapnuojančiojo senatvės ir mirties baimę. Tikslesnė reikšmė paaiškėja iš konteksto.