vardo reikšmė

laistytuvas

Manosapnai.lt

Nemalonumai,

Sapnininkastau.lt

Nemalonumai. Panašios reikšmes Avietes valgyti bučiuoti gražią moterį/vyrą Sutuoktuvės Valkata Gaidį pjauti Skarmalė Vaikus auklėti Liūtys Šeriai Artistas ir pačiam būti artistu boba nuoga Pelės ar žiurkės Plauti Alga, atlyginimas Patarimas Žaltys Statinė Beprotnamis Ilganosis Išpažintis .

Sapnuoti.lt

Nemalonumai

Sapnininkas2.lt

Sapne regėtas laistytuvas, nesvarbu kaip regėjot - dažniausiai simbolizuoja ginčus, vaidus, nemalonumai;Jei patys laikėt - didelė tikimybė sulauksit puolimo jūs ar dėl jūsų kils ginčas;Jei matot kaip kiti laiko laistytuvą - atkreipkit, prisiminkit matytų žmonių veidus, jie turėtų turėt įtakos kylantiems nesutarimams, vaidams, ginčams, gali būti net ir iniciatoriai. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Laistytuvas – Sapne regėtas laistytuvas, nesvarbu kaip regėjot – dažniausiai simbolizuoja ginčus, vaidus, nemalonumai; Jei patys laikėt – didelė tikimybė sulauksit puolimo jūs ar dėl jūsų kils ginčas; Jei matot kaip kiti laiko laistytuvą – atkreipkit, prisiminkit matytų žmonių veidus, jie turėtų turėt įtakos kylantiems nesutarimams, vaidams, ginčams, gali būti net ir iniciatoriai.

Sapnai.eu

Nemalonumai,