vardo reikšmė

langas

Manosapnai.lt

Sapnuoti langus - lemtingas posūkis jūsų gyvenime, puikių vilčių pabaiga. Jūsų verslas sužlugs ir suteiks jums daug skausmo. Nauji darbai bus bevaisiai. Matyti sapne stogo langą - pasisekimas. Matyti nešvarius langus - sapnuojančio žmogaus gyvenimo būdo pavyzdys. Jei jie apšviesti saulės - sąžinės graužimas. Jeigu sapnuojate, kad langą liečiate pirštais, vadinasi, jus kankins abejonės dėl mylimo žmogaus. Jeigu sapnuojate, kad eidami pro šalį jūs pažvelgėte pro langą ir ten pamatėte keistus dalykus, vadinasi, dėl nesėkmingų reikalų prarasite garbę ir sveikatą. Žiūrėti pro langą gali reikšti sapnuojančio žmogaus požiūrį į pasaulį. Matyti pro jūsų langą žiūrintį kaimyną - turėsite su kaimynu problemų. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kuo nors pro uždarytą langą, - ateityje bus kliūčių, kurios pasės širdyje nerimą. Sapne matyti uždarytus langus - palaidas gyvenimo būdas. Praverti langą - trokštate pabėgti į platesnius horizontus, o tai gali priklausyti ir nuo kitų nuomonės. Kai langą atidaro vėjas, - netikėtai, padedant kitiems, išspręsite problemą. Matyti, kad langas šiek tiek praviras - rasite išeitį spręsdami kokią nors problemą. Jeigu sapnuojate, kad įlipote pro langą į namą, -kažkas išsiaiškins jūsų kėslus, tačiau kokiu nors būdu jūs vis tiek pasieksite tikslą. Išlipti pro langą - sumanymas, netinkamas tam laikui. Bėgti pro langą - nelaimė. Sapne sėdėti ant lango reiškia, kad būsite kvailumo ir beprotybės auka. Nulipti nuo jo sapne - galimas bankrotas. Iškristi per langą - pavojus arba pralosite bylą. Jeigu sapne išdaužėte langą, - neišvengsite nesėkmės.

Sapnininkastau.lt

pro jį žiūrėti Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Uždarytas - drąsa pasieksi tiksląIškristi pro jį - pavojusMatyti sapne stogo langą - pasisekimas.Matyti nešvarius langus - sapnuojančio žmogaus gyvenimo būdo pavyzdys.Jei jie apšviesti saulės - sąžinės graužimas.Jeigu sapnuojate, kad langą liečiate pirštais, vadinasi, Jus kankins abejonės dėl mylimo žmogaus.Jeigu sapnuojate, kad eidami pro šalį Jūs pažvelgėte pro langą ir ten pamatėte keistus dalykus, vadinasi, dėl nesėkmingų reikalų prarasite garbę ir sveikatą.Žiūrėti pro langą gali reikšti sapnuojančio žmogaus požiūrį į pasaulį arba galit išgirsti naujienųMatyti pro Jūsų langą žiūrintį kaimyną - turėsite su kaimynu problemų. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kuo nors pro uždarytą langą, - ateityje bus kliūčių, kurios pasės širdyje nerimą.Praverti langą - trokštate pabėgti į platesnius horizontus, o tai gali priklausyti ir nuo kitų nuomonės. Kai langą atidaro vėjas, - netikėtai, padedant kitiems, išspręsite problemą.Matyti, kad langas šiek tiek praviras - rasite išeitį spręsdami kokią nors problemą.Jeigu sapnuojate, kad įlipote pro langą į namą, - kažkas išsiaiškins Jūsų kėslus, tačiau kokiu nors būdu Jūs vis tiek pasieksite tikslą t.p gali reikšti barniusIšlipti pro langą - sumanymas, netinkamas tam laikui.Bėgti pro langą - nelaimė.Sapne sėdėti ant lango reiškia, kad būsite kvailumo ir beprotybės auka.Nulipti nuo jo sapne - galimas bankrotas.Jeigu sapne išdaužėte langą, - neišvengsite nesėkmės.Šiaip Sapnuoti langus - lemtingas posūkis Jūsų gyvenime, puikių vilčių pabaiga, jūsų verslas sužlugs ir suteiks Jums daug skausmo, nauji darbai bus bevaisiai, bet senus darbus užbaigsit sėkmingai. ,

Sapnininkas2.lt

Uždarytas - drąsa pasieksi tikslą;iškristi pro jį - pavojus;Matyti sapne stogo langą - pasisekimas. Matyti nešvarius langus - sapnuojančio žmogaus gyvenimo būdo pavyzdys. Jei jie apšviesti saulės - sąžinės graužimas. Jeigu sapnuojate, kad langą liečiate pirštais, vadinasi, Jus kankins abejonės dėl mylimo žmogaus. Jeigu sapnuojate, kad eidami pro šalį Jūs pažvelgėte pro langą ir ten pamatėte keistus dalykus, vadinasi, dėl nesėkmingų reikalų prarasite garbę ir sveikatą. Žiūrėti pro langą gali reikšti sapnuojančio žmogaus požiūrį į pasaulį arba galit išgirsti naujienų;Matyti pro Jūsų langą žiūrintį kaimyną - turėsite su kaimynu problemų. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kuo nors pro uždarytą langą, - ateityje bus kliūčių, kurios pasės širdyje nerimą. Praverti langą - trokštate pabėgti į platesnius horizontus, o tai gali priklausyti ir nuo kitų nuomonės. Kai langą atidaro vėjas, - netikėtai, padedant kitiems, išspręsite problemą. Matyti, kad langas šiek tiek praviras - rasite išeitį spręsdami kokią nors problemą. Jeigu sapnuojate, kad įlipote pro langą į namą, - kažkas išsiaiškins Jūsų kėslus, tačiau kokiu nors būdu Jūs vis tiek pasieksite tikslą t.p gali reikšti barnius;Išlipti pro langą - sumanymas, netinkamas tam laikui. Bėgti pro langą - nelaimė. Sapne sėdėti ant lango reiškia, kad būsite kvailumo ir beprotybės auka. Nulipti nuo jo sapne - galimas bankrotas. Jeigu sapne išdaužėte langą, - neišvengsite nesėkmės. Šiaip Sapnuoti langus - lemtingas posūkis Jūsų gyvenime, puikių vilčių pabaiga, jūsų verslas sužlugs ir suteiks Jums daug skausmo, nauji darbai bus bevaisiai, bet senus darbus užbaigsit sėkmingai.Langas - liūdesys Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Langas – Uždarytas – drąsa pasieksi tikslą; iškristi pro jį – pavojus; Matyti sapne stogo langą – pasisekimas. Matyti nešvarius langus – sapnuojančio žmogaus gyvenimo būdo pavyzdys. Jei jie apšviesti saulės – sąžinės graužimas. Jeigu sapnuojate, kad langą liečiate pirštais, vadinasi, Jus kankins abejonės dėl mylimo žmogaus. Jeigu sapnuojate, kad eidami pro šalį Jūs pažvelgėte pro langą ir ten pamatėte keistus dalykus, vadinasi, dėl nesėkmingų reikalų prarasite garbę ir sveikatą. Žiūrėti pro langą gali reikšti sapnuojančio žmogaus požiūrį į pasaulį arba galit išgirsti naujienų; Matyti pro Jūsų langą žiūrintį kaimyną – turėsite su kaimynu problemų. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kuo nors pro uždarytą langą, – ateityje bus kliūčių, kurios pasės širdyje nerimą. Praverti langą – trokštate pabėgti į platesnius horizontus, o tai gali priklausyti ir nuo kitų nuomonės. Kai langą atidaro vėjas, – netikėtai, padedant kitiems, išspręsite problemą. Matyti, kad langas šiek tiek praviras – rasite išeitį spręsdami kokią nors problemą. Jeigu sapnuojate, kad įlipote pro langą į namą, – kažkas išsiaiškins Jūsų kėslus, tačiau kokiu nors būdu Jūs vis tiek pasieksite tikslą t.p gali reikšti barnius; Išlipti pro langą – sumanymas, netinkamas tam laikui. Bėgti pro langą – nelaimė. Sapne sėdėti ant lango reiškia, kad būsite kvailumo ir beprotybės auka. Nulipti nuo jo sapne – galimas bankrotas. Jeigu sapne išdaužėte langą, – neišvengsite nesėkmės. Šiaip Sapnuoti langus – lemtingas posūkis Jūsų gyvenime, puikių vilčių pabaiga, jūsų verslas sužlugs ir suteiks Jums daug skausmo, nauji darbai bus bevaisiai, bet senus darbus užbaigsit sėkmingai.

Sapnai.eu

Uždarytas – drąsa pasieksi tikslą; išlipti pro atdarą langą – nelaikus sumanymas; iškristi pro jį – pavojus; žiūrėti pro jį – naujienos; lipti pro jį į vidų – barniai.