vardo reikšmė

afrikietis

Manosapnai.lt

Apskritai sapnuoti afrikos negrus yra blogas ženklas. Reiškia, kad esate apsuptas priešiškų asmenų, kurie jums pridarys daug bėdų.

Sapnininkastau.lt

Apskritai sapnuoti Afrikos negrus yra blogas ženklas. Reiškia, kad esate apsuptas priešiškų asmenų, kurie jums pridarys daug bėdų. Panašios reikšmes Ištrėmimas Berniukai Dangaus šviesuliai Išmatos (gyvūnų) Dygliai (rožės) Antpuolis Apranga Bausmė Gaisras Banginis Burna Bičiulis, draugas Bučinys, bučiuoti Degintis Galiūnas Degimas Jautis Besimaudantys Balkonas Burė .

Sapnuoti.lt

Apskritai sapnuoti Afrikos negrus yra blogas ženklas. Reiškia, kad esate apsuptas priešiškų asmenų, kurie jums pridarys daug bėdų.

Sapnininkas2.lt

Apskritai sapnuoti Afrikos negrus yra blogas ženklas. Reiškia, kad esate apsuptas priešiškų asmenų, kurie jums pridarys daug bėdų;Šnekėti su juodaodžiu - svajonės viltys, deja per drąsios, teks pasitenkinti daug mažesniu arba teks daug ir sunkiai dirbti norint jas pasiekti;regėti jį - galimi rūpesčiai ir nemalonumai. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Afrikietis (Negras, Juodaodis, Juodukas) – Apskritai sapnuoti Afrikos negrus yra blogas ženklas. Reiškia, kad esate apsuptas priešiškų asmenų, kurie jums pridarys daug bėdų; Šnekėti su juodaodžiu – svajonės viltys, deja per drąsios, teks pasitenkinti daug mažesniu arba teks daug ir sunkiai dirbti norint jas pasiekti; regėti jį – galimi rūpesčiai ir nemalonumai.

Sapnai.eu

Apskritai sapnuoti Afrikos negrus yra blogas ženklas. Reiškia, kad esate apsuptas priešiškų asmenų, kurie jums pridarys daug bėdų.