vardo reikšmė

baidyklė

Manosapnai.lt

Baidyklė gali reikšti keistą įvykį. Baidyklę su baltais drabužiais sapnuoti - laimė ir linksmybės. Juodais drabužiais aprengta - nusiminimas, sąžinės graužimas, nelaimė. Jei baidyklė jūsų nesiveja, nemalonumai greitai baigsis. Jei matote baidyklę vaikų kambaryje, reikia susirūpinti vaikų mityba ar auklėjimu. Sudeginta baidyklė reiškia, kad pavyks laiku atiduoti skolą. Matyti save veidrodyje kartu su baidykle reiškia, kad jūsų tykoja priešas, norintis jus pražudyti. Jei patys apsirengėte baidykle, būsite išjuoktas.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog jus baidyklė nesiveja - nemalonumai greitai praeis.

Sapnininkastau.lt

Baidyklę regėti – keistas nuotykis, su galimom nesėkmėm. Baidyklę su baltais drabužiais sapnuoti – laimė ir linksmybės. Juodais drabužiais aprengta – nusiminimas, sąžinės graužimas, nelaimė. Jei baidyklė Jūsų nesiveja, nemalonumai greitai baigsis. Jei matote baidyklę vaikų kambaryje, reikia susirūpinti vaikų mityba ar auklėjimu. Sudeginta baidyklė reiškia, kad pavyks laiku atiduoti skolą. Matyti save veidrodyje kartu su baidykle reiškia, kad Jūsų tykoje priešas, norintis Jus pražudyti. Patys apsirengėte baidykle – būsite išjuoktas. Panašios reikšmes Baidyklė .

Sapnuoti.lt

Baidyklę regėti - keistas nuotykis, su galimom nesėkmėmBaidyklę su baltais drabužiais sapnuoti - laimė ir linksmybėsJuodais drabužiais aprengta - nusiminimas, sąžinės graužimas, nelaimėJei baidyklė Jūsų nesiveja, nemalonumai greitai baigsisJei matote baidyklę vaikų kambaryje, reikia susirūpinti vaikų mityba ar auklėjimuSudeginta baidyklė reiškia, kad pavyks laiku atiduoti skoląMatyti save veidrodyje kartu su baidykle reiškia, kad Jūsų tykoja priešas, norintis Jus pražudytiPatys apsirengėte baidykle - būsite išjuoktas.

Sapnininkas2.lt

Baidyklę regėti - keistas nuotykis, su galimom nesėkmėm. jeigu regėti - nelaimė Baidyklė - pavojingas nuotykis Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Baidyklė (baidykle) – Baidyklę regėti – keistas nuotykis, su galimom nesėkmėm.

Sapnai.eu

Baidyklę regėti – keistas nuotykis, su galimom nesėkmėm.