vardo reikšmė

akordeonas

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad girdite akordeono garsus - jūsų laukia pasilinksminimai, kurie išblaškys liūdnas mintis apie praeitį. Jeigu mergina sapnuoja, kad griežia akordeonu, vadinasi, liūdni įvykiai suves ją su mylimu žmogumi. Ši sąjunga bus laiminga ir ilga. Jeigu sapne matote, kad kažkas griežia akordeonu, bet negirdite jokių garsų, vadinasi, susirgs artimas žmogus.

Sapnininkastau.lt

Akordeonas – Jeigu sapnuojate, kad girdite akordeono garsus – jūsų laukia pasilinksminimai, kurie išblaškys liūdnas mintis apie praeitį;

Sapnai.com

Akordeonistų koncertas — netikėtas pakvietimas smagiai praleisti laiką. Pačiam groti akordeonu — pavyks be kitų pagalbos įveikti kliūtis ar išmokti pelningo amato. Jei sapnuojate, kad jus moko groti akordeonu, nepasitikėkite tuo žmogumi, nes ketina atitraukti nuo pagrindinio tikslo, sutrukdyti laiku atlikti svarbią užduotį gauti premiją. Jaunai moteriai sapnuoti sapną, kuriame ji mato, kad pati groja akordeonu, reiškia liūdnus įvykius, kurie nežiūrint į nieką, suves ją su mylimu žmogumi. Jeigu akordeonu grojate neteisingai, tai reiškia, kad artimas jūsų draugas susirgs. Jeigu jūs paprasčiausiai klausotės sapne akordeonų grojimo, tai reiškia, kad jūsų dvasinė pusiausvyra apsikeis ir jūs galėsite išsivaduoti nuo praeities gniaužtų. Jeigu sapne matote, kad kažkas groja akordeonu, bet negirdite jokių garsų, vadinasi, susirgs artimas žmogus.