vardo reikšmė

nesantaika

Manosapnai.lt

Nesantaika sapne - perspėjimas apie nereikalingus barnius, nesutarimus. Merginoms - dideli nemalonumai, ištekėjusioms - nesantaika šeimoje. Sapne stebėti kieno nors vaidus reiškia nesėkmes darbe ir nusivylimą savo amatu. Jeigu sapnuojate, kad su kuo nors susivaidijote, - jūsų laukia nemalonus pašnekesys su darbo partneriais. Po šio sapno jums reikėtų pailsėti malonioje aplinkoje. Jeigu mergina sapnuoja, kad susikivirčijo su mylimuoju, - meilė gali baigtis skyrybomis. Te nesėkmės kažkokiame svarbiame reikale. Sapnas pranašauja naujų darbų sėkmę.

Lemtis.net

Sapnuoti nesantaiką šeimoje - smalsių kaimynų intrigos.

Sapnininkas2.lt

Aplamai sapnai apie nesantaiką, barnius - gali reikšti, kad jums trūksta poilsio, esant pervargę emociškai, regėti sapne nesantaiką - perspėjimas apie nereikalingus barnius, nesutarimus; merginoms - dideli nemalonumai su draugais;ištekėjusioms - nesantaika šeimoje;Sapne stebėti kieno nors vaidus, nesutarimus - reiškia nesėkmes darbe ir nusivylimą savo užsiėmimu;jeigu sapnuojate, kad su kuo nors susivaidijote, - Jūsų laukia nemalonus pašnekesys su darbo partneriais, ar tiesiog nemalonus pokalbis dėl darbo;jeigu mergina sapnuoja, kad susikivirčijo su mylimuoju - meilė gali baigtis skyrybomis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Nesantaika (barniai, vaidai) – Aplamai sapnai apie nesantaiką, barnius – gali reikšti, kad jums trūksta poilsio, esant pervargę emociškai, regėti sapne nesantaiką – perspėjimas apie nereikalingus barnius, nesutarimus; merginoms – dideli nemalonumai su draugais; ištekėjusioms – nesantaika šeimoje; sapne stebėti kieno nors vaidus, nesutarimus – reiškia nesėkmes darbe ir nusivylimą savo užsiėmimu; jeigu sapnuojate, kad su kuo nors susivaidijote, – Jūsų laukia nemalonus pašnekesys su darbo partneriais, ar tiesiog nemalonus pokalbis dėl darbo; jeigu mergina sapnuoja, kad susikivirčijo su mylimuoju – meilė gali baigtis skyrybomis.