vardo reikšmė

dainuoti

Manosapnai.lt

Jeigu sapne girdite, kad kažkas dainuoja, vadinasi, likimas siunčia džiaugsmą ir laimingą draugystę. Greitu laiku jūs gausite laišką iš toli gyvenančio draugo. Jeigu sapne girdite liūdną dainą, vadinasi, jūsų reikalai blogi. Sapne girdėti nedarnų arba spiegiantį dainavimą reiškia dideles išlaidas. Jeigu sapne girdite malonią jūsų širdžiai melodiją, dainuojamą vaikų, tai jus ilgai lydės gera nuo¬taika ir ramybė. Jeigu sapne girdite humoristines dainas, vadinasi jūs nesirūpinsite savo reikalais, o mėgausitės malonia kompanija ir linksmybėmis. Sapnuoti, kad dainuoja jūsų priešai, -kančios. Jeigu sapnuojate, kad jūs dainuojate ir viskas aplink jus džiugina - pavydas dėl svetimos laimės. Jeigu sapne dainuojate humoristinę dainą, tai po malonumų bus sunkumai, kuriuos reikės nu¬galėti. Jei dainuojate apie savo gyvenimą ir taip išreiškiate širdgėlą bei norą nepasiduoti negandoms, - jūsų ryžtas išties didelis ir jūs laimėsite. Jei dainuodamas šlovinate gamtos grožį ir kūrėjo didybę, tai Šis sapnas reiškia jūsų įsitikinimus ir tai, ko nepasakote žodžiais. Jums ilsintis. Jūsų siela sapne dainuoja. Jei aplinkui matote žmones, kurie klausosi jūsų dainavimo, tai reiškia, kad jūs norite kažkam išsakyti tai, ką laikote giliai širdyje.

Sapnininkastau.lt

geros naujienos. Panašios reikšmes Saulė Alavas Džiaugsmas Atvaizdas Balsas Kalės būti užpultam Giedoti bažnyčioje Sausainis Alus Fazanas Batsiuvys Gražbylystė Dinamitas Cementas Gervė Futbolas Išeiti į atsargą Dobilai Čerpė Įkalinti .

Sapnuoti.lt

Girdėti sapne nuostabias melodijas, kurias dainuoja gražūs balsai, yra padlaižiavimo ir veidmainystės ženklas. Girdėti giedant gaidį reiškia džiaugsmą. Sapnuoti, kad dainuojate arba girdėti dainuojant, reiškia, kad lengva avantiūra privers jus užmiršti jūsų pareigas.

Sapnininkas2.lt

Girdėti sapne nuostabias melodijas, kurias dainuoja gražūs balsai - yra padlaižiavimo ir veidmainystės ženklas;girdėti giedant gaidį - reiškia džiaugsmą; sapnuoti, kad dainuojate arba girdėti dainuojant - reiškia, kad lengva avantiūra privers jus užmiršti jūsų pareigas. jeigu pačiam - išgirsite linksmų ir gerų žinių Dainuoti - linksmos geros naujienos jeigu nedarnus dainavimas - išlaidos jeigu maloni melodija dainuojama vaikų - gera nuotaika, ramybė jeigu priešai dainuoja - kančios jeigu Jūsų dainavimas suteikia džiaugsmą, bei nuostabą - pavydėsite kitiems laimės Papildyti šio sapno reikšmę