vardo reikšmė

irklas

Manosapnai.lt

Sapne sėdėti valtyje ir irkluoti reiškia džiaugsmą ir tat jog būsite padėties šeimininkas. Matyti kitą irkluojant - išgirsite gerą naujieną. Matyti vandenyje valtį be irklų - sunki padėtis laukia darbe ar namuose. Sapnuoti, kad rankose laikote irklą, - nusivylimas. Jūs paaukosite savo gerovę dėl kitų. Pamesti irklą - bergždžias stengimasis įgyvendinti savo planus. Sulūžęs irklas - ženklas, kad po džiaugsmo laukia nusivylimas.

Sapnininkastau.lt

Matyti irklus – kelionė. Irklą nešti – ilga kelionė. Irkluoti sapne – sulauksi paguodos iš savo draugų. Kitą žmogų matyti irkluojant – netrukus sužinosi gerą naujiena. Panašios reikšmes Irklas Būgnas Įgula Gilės Grėbti Figūra Hidrolėktuvas Atlasas (geografijos) Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Bobos Kakta žema, siaura Kaldra užsiklojus gulėti Lietsargis Paukštis Jūreivis Jaunikaitis .

Sapnuoti.lt

Matyti irklus - kelionėIrklą nešti - ilga kelionėIrkluoti sapne - sulauksi paguodos iš savo draugųKitą žmogų matyti irkluojant - netrukus sužinosi gerą naujiena.

Sapnininkas2.lt

Matyti irklus - kelionė;irklą nešti - ilga kelionė;irkluoti sapne - sulauksi paguodos iš savo draugų;kitą žmogų matyti irkluojant - netrukus sužinosi gerą naujiena. jeigu irkluoti ar matyti - laukia didelė kelionė Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Irklas – Matyti irklus – kelionė; irklą nešti – ilga kelionė; irkluoti sapne – sulauksi paguodos iš savo draugų; kitą žmogų matyti irkluojant – netrukus sužinosi gerą naujiena.

Sapnai.eu

Matyti irklus – kelionė; irklą nešti – ilga kelionė; irkluoti sapne – sulauksi paguodos iš savo draugų; kitą žmogų matyti irkluojant – netrukus sužinosi gerą naujiena.