vardo reikšmė

parklupti

Manosapnai.lt

Sapnuoti parklupusią moterį - nemalonūs įvykiai parklupusį elgetą pakelti - džiaugsmas. Parklupti sapne ant kelių - būsite pažeminti parklupti ir neatsikelti - nelaimė, o parklups į duobę įkristi - nemalonios apkalbos.

Sapnininkastau.lt

Parklupti ant kelių – didelį pažeminimą. Parklupusią moterį matyti – nemalonų nuotykį. Parklupusį elgetą matyti ir jį pakelti – didelį džiaugsmą. Parklupti ir neatsikelti – didelę nelaimę. Įpulti į duobę – nemalonias kalbas. Panašios reikšmes Perėja kalnuose Atributika Gėrybė Juosta Baslys Apsvaigimas Jonvabalis Jovaras Atranka Ciklopas Furgonas Įkapės Epilepsija Grėblys Gladiatorius Bestseleris Folija Graviravimas Dopingas Iena .

Sapnuoti.lt

Parklupti ant kelių - didelį pažeminimąParklupusią moterį matyti - nemalonų nuotykįParklupusį elgetą matyti ir jį pakelti - didelį džiaugsmąParklupti ir neatsikelti - didelę nelaimęĮpulti į duobę - nemalonias kalbas.

Sapnininkas2.lt

Parklupti ant kelių - didelį pažeminimą;parklupusią moterį matyti - nemalonų nuotykį;parklupusį elgetą matyti ir jį pakelti - didelį džiaugsmą;parklupti ir neatsikelti - didelę nelaimę;įpulti į duobę - nemalonias kalbas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Parklupti – Parklupti ant kelių – didelį pažeminimą; parklupusią moterį matyti – nemalonų nuotykį; parklupusį elgetą matyti ir jį pakelti – didelį džiaugsmą; parklupti ir neatsikelti – didelę nelaimę; įpulti į duobę – nemalonias kalbas.

Sapnai.eu

Parklupti ant kelių – didelį pažeminimą; parklupusią moterį matyti – nemalonų nuotykį; parklupusį elgetą matyti ir jį pakelti – didelį džiaugsmą; parklupti ir neatsikelti – didelę nelaimę; įpulti į duobę – nemalonias kalbas.