vardo reikšmė

akys

Manosapnai.lt

Akys - negandos, pašliję reikalai. Gražios akys - džiaugsmas. Didelės akys - turtas. Ašarotos akys - bloga ateitis. Silpnos - pasisaugokite blogų darbų. Silpnai matančios akys - nusiminimas, graužatis. Matyti nesveikas akis - būkite atsargus, kad realybėje jų nesužeistumėte. Jeigu sapnuojate, kad sergate akių uždegimu -laukia pavojingi įvykiai. Kreivos akys - neteisingumas, pavojus. Žvairos akys - pažeminimas. Užmerktos akys - nepasitikėjimas. Nuleistos akys - tikra, bet dar slepiama meilė. Linksmos akys reiškia, kad visos bėdos netrukus baigsis matyti skvarbias akis reiškia racionalų apskaičiavimą ir egoizmą. Jei sapnuodamas žmogus jaučia, kad jį nuolat stebi kažkieno akys, - jis jaučiasi nepilnavertis ir kenčia dėl vidinio neramumo ir netikrumo. Taip pat tai gali būti ir kaltės jausmas. Įkyrus kieno nors žvilgsnis sapne perspėja, kad kažkas domisi jūsų reikalais. Jeigu sapnuojate, kad į jus žvelgia melsvos akys - laukia nesėkmė dėl didelio drovumo. Akį išmušti reiškia, kad neteksite gero draugo, nelaiminga meilė. Netekti akies - prarasite draugą. Apakti reiškia įžeidinėjimą. Krislas akyje reiškia, kad jums atsibodo rūpintis giminaičių reikalais. Įsimylėjusiems šis sapnas pranašauja varžovą. Jeigu moteris sapnuoja, kad jai užrištos akys, vadinasi, jos laukia pavojinga situacija, vargas ir nusivylimas. Pilkos akys - meilikavimas. Rudos akys - klasta, gudrumas. Matyti žuvies akis - įspėjimas būti budriems.

Sapnininkastau.lt

Žydros – karšta meilė. Juodos – saugokis netikrų draugų. Pilkos – jūsų laukia neištikimybė, abejingumas, išdavystė. Nuleistos – tikra, bet dar slepiama meilė; žvairos akys – saugokitės lupikautojų, kažkokia gali būt neteisybė, rūpesčiai. Aklu sapne būti – apgaulė ir nuostoliai. Kitą aklą sapne matyti – nepriteklius ir nenaudingas užsiėmimas. Ašarotos – bloga ateitis. Dideles, gražios – laimė, turtas. Žmogus be akių vilties ar mylimo žmogaus netekimas. Sapnuoti, kad jūs patys turite aštraus regėjimo akis- sėkmė jūsų reikaluose; jei, jūsų akys yra nesveikos, tai reiškia sunkumus ir trukdžius atliekant jūsų darbus. Sutvarstytas akis matyti – reiškia, kad kažkas rezga pinkles jums pakenkti. Sapne kažkam išlupti akį – troškimai neišsipildys, neteksi gero draugo ar nepasiseks meilėje. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Žydros - karšta meilėJuodos - saugokis netikrų draugųPilkos - jūsų laukia neištikimybė, abejingumas, išdavystėNuleistos - tikra, bet dar slepiama meilėŽvairos akys - saugokitės lupikautojų, kažkokia gali būt neteisybė, rūpeščiaiAklu sapne būti - apgaulė ir nuostoliaiKitą aklą sapne matyti - nepriteklius ir nenaudingas užsiėmimasAšarotos - bloga ateitisDideles, gražios - laimė, turtasŽmogus be akių vilties ar mylimo žmogaus netekimasSapnuoti, kad jūs patys turite aštraus regėjimo akis- sėkmė jūsų reikaluoseJei, jūsų akys yra nesveikos, tai reiškia sunkumus ir trukdžius atliekant jūsų darbusSutvarstytas akis matyti - reiškia, kad kažkas rezga pinkles jums pakenktiSapne kažkam išlupti akį - troškimai neišsipildys, neteksi gero draugo ar nepasiseks meilėje.

Sapnininkas2.lt

Žydros - karšta meilė;juodos - saugokis netikrų draugų;pilkos - jūsų laukia neištikimybė, abejingumas, išdavystė;nuleistos - tikra, bet dar slepiama meilė;žvairos akys - saugokitės lupikautojų, kažkokia gali būt neteisybė, rūpeščiai;aklu sapne būti - apgaulė ir nuostoliai;kitą aklą sapne matyti - nepriteklius ir nenaudingas užsiėmimas;ašarotos - bloga ateitis;dideles, gražios - laimė, turtas;žmogus be akių vilties ar mylimo žmogaus netekimas;sapnuoti, kad jūs patys turite aštraus regėjimo akis- sėkmė jūsų reikaluose;jei, jūsų akys yra nesveikos, tai reiškia sunkumus ir trukdžius atliekant jūsų darbus;sutvarstytas akis matyti - reiškia, kad kažkas rezga pinkles jums pakenkti;sapne kažkam išlupti akį - troškimai neišsipildys, neteksi gero draugo ar nepasiseks meilėje.Akys - pasisekimas jeigu žydros - karšta meilė jeigu juodos - saugokitės netikrų draugų jeigu nuleistos - tikra, bet dar slepiama meilė jeigu aklos - linksma žinia jeigu ašarotos - bloga ateitis jeigu didelės ir gražios - laimė, turtas jeigu rudos - klasta, gudrumas jeigu pilkos - meilikavimas jeigu uždegimas - pavojingi įvykiai jeigu linksmos - bėdos greitai baigsis jeigu žmogus be akių - vilti; mylimo žmogaus netektis Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Akys – Žydros – karšta meilė; juodos – saugokis netikrų draugų; pilkos – jūsų laukia neištikimybė, abejingumas, išdavystė; nuleistos – tikra, bet dar slepiama meilė; žvairos akys – saugokitės lupikautojų, kažkokia gali būt neteisybė, rūpeščiai; aklu sapne būti – apgaulė ir nuostoliai; kitą aklą sapne matyti – nepriteklius ir nenaudingas užsiėmimas; ašarotos – bloga ateitis; dideles, gražios – laimė, turtas; žmogus be akių vilties ar mylimo žmogaus netekimas; sapnuoti, kad jūs patys turite aštraus regėjimo akis- sėkmė jūsų reikaluose; jei, jūsų akys yra nesveikos, tai reiškia sunkumus ir trukdžius atliekant jūsų darbus; sutvarstytas akis matyti – reiškia, kad kažkas rezga pinkles jums pakenkti; sapne kažkam išlupti akį – troškimai neišsipildys, neteksi gero draugo ar nepasiseks meilėje.

Sapnai.eu

Žydros – karšta meilė; juodos – saugokis netikrų draugų; pilkos – jūsų laukia neištikimybė, abejingumas, išdavystė; nuleistos – tikra, bet dar slepiama meilė; žvairos akys – saugokitės lupikautojų, kažkokia gali būt neteisybė, rūpeščiai; aklu sapne būti – apgaulė ir nuostoliai; kitą aklą sapne matyti – nepriteklius ir nenaudingas užsiėmimas; ašarotos – bloga ateitis; dideles, gražios – laimė, turtas; žmogus be akių vilties ar mylimo žmogaus netekimas; sapnuoti, kad jūs patys turite aštraus regėjimo akis- sėkmė jūsų reikaluose; jei, jūsų akys yra nesveikos, tai reiškia sunkumus ir trukdžius atliekant jūsų darbus; sutvarstytas akis matyti – reiškia, kad kažkas rezga pinkles jums pakenkti; sapne kažkam išlupti akį – troškimai neišsipildys, neteksi gero draugo ar nepasiseks meilėje.